Rüyada Sevdiğin Kişinin Sana Aşkım Demesi

Rüyada sevdiğin kişinin sana aşkım demesi Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştirileceğine, çalışarak alnının teri ile helal para kazanacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, hayatın tadını doyasıya çıkaracağına, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin temiz saf bir adamla evlenebileceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, Allah’ın izni ile her zaman başarılı ve bol rızklı olacağına, iş hayatında ve aile hayatında bolluk ve bereket göreceğine, iş ve aile hayatında saygınlık kazanacağına, yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin sana aşkım demesi yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, günahların af olacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, her zaman çok daha akıllıca düşünüp kendisini geliştireceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibinin hayır duaları alacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, ayrılanların birleşeceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, çalışmaların bol kazanç getireceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin sana aşkım demesi rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışıldığı sırada gelen bir yardım ile bu durumdan kurtulacağına, sorunların adım adım da olsa çözüleceğine, aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, zenginliğe sahip olunacağına, tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, sinsi bir düşmanınızın farkına varacağınıza, rahat edileceğine, kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine ve sevineceğine, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, büyük atılımlar yapılacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aylin

Eşimle ayrıyız henüz boşanmadık Rüyada telefonda eşim biraz konuşuyor dinliyorum konuşma bitincende bana aşkım diyor ben biraz şok oluyorum sanki ve ben o esnada aşkım demesini duyduktan sonra telefonu kabatıyorum hayır olur inşallah

Aylin

Teşekkür ederim cok saolun 🙏🙏🙏🙏

Doğru sozluk

inşallah öyle olur çok kötü günler geciriyorum

Arya

Rüyamda sevdiğim adam bu arada o beni sevmiyor:((. Aradığımda hayatım diye açtı telefonu 🙁

Arya

Çok teşekkür ederim beni mutlu ettiniz ❤️❤️❤️

Anonim

rüyamda cok sevdigim birinin bana sarılarak aşkım dediğini gördüm.aynı yatakta sarılmıştı bana sen uyu ben yanındayım diyordu ..

Ademoğlu

Rüyamda nişanlım ile dizlerinizi bükmüş oturuyorduk bana aşkım dedi bende çok sevindim onun gidikladim gülüştük ve uyandım tabiri nedir acaba

Anonim

Sevdiğim kızla bahçede oturuyorduk. Ona pasta verdim ve teşekkür etti. Sonra “yoksa sana aşkım mı desem?” Dedi. Gülüştük sonra evine gitti.

doğru söz

müthiş bir rüya görmüşüm haberim yok İnşallah gördüğümüz her rüya hayırlı olur.