Rüyada Sevdiğinin Sana Yalan Söylediğini Görmek

Rüyada sevdiğinin sana yalan söylediğini görmek kaynak bulunduğunda çok başarılı bir çalışma ortaya konulacağına, tövbe etmeye ya da İslamla şereflenmeye, çok büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, huzura kavuşacağına, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına yorumlanmaktadır.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine, eline geçen fırsatlar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğinin sana yalan söylediğini görmek kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, fırsatları tam zamanında değerlendireceğine, malının, parasının ve canın güvende olacağına, sevdiklerinin kendisine aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, kısa süre içinde ünlü bir kişi olunacağına, başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına yorumlanır.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibi kişinin uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine, eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile yapılacak bir işte çok iyi bir karar verileceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin sana yalan söylediğini görmek ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına, mal ve para biriktireceğine, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine, evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında olumlu yönde değişim olacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, vereceği kararlara harfiyen uyulacağına, sorunlarının azalacağına, evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments