Rüyada Sevgilini Anlatmak

Rüyada sevgilini anlatmak kazancın artacağına, çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, güzel ve unutulmaz günler geçirme şansına ve mutluluğuna nail olacağına alamettir.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kişinin gülmek suretiyle şifa bulacağına, helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para, sevdiği kişi ile çok mutlu olacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada aileye sevgiliyi anlatmak ihtiyacı olan kazanca ulaşacağına, maddi olarak büyük getirisi olacağına kanaat getirdiği yatırımlarda bulunacağına, arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, yaptığı yatırımlardan hayır göreceğine, çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına yorulur.

Rüya sözlüğüne göre rahatının yerine geleceğine, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, eksikliklerin tamamlanıp, tüm planların zamanında neticeleneceğine, zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine işaret eder.

Rüyada anneme sevgilimi anlatmak hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatının yerine gelip, yüzünün güleceğine, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin ağız tadının, keyfinin, rahatının, konforunun ve lüksünün sürüp gideceğine, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına, kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada babaya sevgiliyi anlatmak kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına, mutluluğun aileye geri döneceğine, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına alamet eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin mevcut ilişkilerinin tartışma olmadan ve sarsılmadan devam edeceğine, hayırlı bir şekilde bitecek bir birlikteliğe başlanacağına, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, kafasının boşalacağına, sevilen bir kişi olunacağına, işlerin yakın zamanda açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyi anlatmak sevdikleri ile çok mutlu olacağına, son zamanlarda yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, huzurunun yerine geleceğine, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine delalettir.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, ferahlığa çıkılacağına, rakibi karşısında çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına, kısmetin bollaşacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments