Rüyada Sevgilinin Pişman Olduğunu Görmek

Rüyada sevgilinin pişman olduğunu görmek hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için ne gerekiyorsa yerine getireceğine, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, açlık, parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin stresini üzerinden atarak enerjisini artıracağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, alışveriş yapacağına ve eğleneceğine, saadetinin yükseleceğine, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, içinin rahatlayacağına, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sevgilinin pişman olduğunu görmek huzura kavuşacağına, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, insanların takdirine mazhar olacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin ahiret hayatlarının da güzel olacağına, geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına, geleceğine ışık tutacak gelişmelerin yaşanacağına, işinde geniş yetkilerle donatılacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgili pişman olduğunu görmek makam sahibi olacağına, güzel bir haber almaya, ne zaman başı sıkışsa hemen yardım elini uzatacak dostlarının sürekli var olacağına, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, ferahlığa çıkılacağına delalettir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine alamet eder.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Sevgilinin Pişman Olduğunu Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Rüyamda eski sevgilim hıçkıra hıçkıra ağlayarak pişman olduğunu söylüyordu ve barışmak istediğini belirtiyodu rüyanın sonrasında sanırım barışıyoduk ama pek te hatırlamıyorum

    • Sevgili İbrahim,
      Ufak tefek atışmalar ve sürtüşmeler her sevgili arasında olabilir. Rüyan ya gerçek bir huzursuzluğun bilinçaltına yansıması ya da olmasından korktuğun bir tartışmanın habercisi. Ama her iki durumda da karşılıklı birbirini sevenler insanlar arasında her türlü sorunun geçici olacağını ve sonunun hayırla biteceğini unutma.
      Hayırlara çıksın inşallah

Rüyanı Tabir Edelim