Rüyada Sevgilinin Tükürdüğünü Görmek

Rüyada sevgilinin tükürdüğünü görmek kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, çok istediği ve uzun zamandan beri yapmak istediği bir işin başına geçeceğine ve ortaya koyacağı çalışmalar ile herkesi şaşırtacağına, sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına, eğer babası uzaktaysa ona kavuşulacağına, hayatının güzelleşeceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine delalet eder.

Rüya tabirine göre rüya sahibinin kazancının günden güne çok artacağına, işlerini çok sorun yaşamadan kısa bir süre içimde bitireceğine, çok güzel günler görüleceğine, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına işaret eder.

Rüyada sevgilinin tükürdüğünü görmek işlerinin artacağına, iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına, uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, para, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine tabir olunur.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibinin çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, kaderinin yüzüne güleceğine, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, kötü hastalıkların iyileşeceğine alamet eder.

Rüyada sevgilinin tükürdüğünü görmek arkanızdan işler çeviren kötü niyetli bir insanı mağlup etmeye, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, moralinin yükseleceğine, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, çok mutlu olacağına, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, kariyer edineceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments