Rüyada Sevgiliye Seslenmek

Rüyada sevgiliye seslenmek dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, ticaretinin genişleyeceğine, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, büyük kazançlar elde edileceğine alamet etmektedir.

Tabirciye göre yükünün hafifleyeceğine, işlerin yoluna gireceğine, mutluluktan havalara uçacağına ve çok güzel günler göreceğine, sorunlarından kurtulacağına, rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına alamettir.

Rüyada sevgiliye seslenmek lüks içinde olacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine, daha çok okuyacağına ve bilgileneceğine, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim sağlanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına alamet eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, üzerindeki miskinliği ve halsizliği atacağına, herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına, tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliye seslenmek sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, borçlarını ödeyeceğine, gelişiminin hız kazanacağına, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, sağlık sorunu bulunan insanların afiyet bulacağına, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin büyük bir özgüven kazanacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine, insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına, yeni bir sorumluluk altına gireceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments