Rüyada Şifalı Suya Girmek

Rüyada şifalı suya girmek sorun yaratan olayların çözüme kavuşacağına, kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına, sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına, güzel bir evliliğe, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine işaret eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin musibetlerin kovulacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına, yaşça kendisinden küçük biri ile evlilik yapacağına, hayatının en parlak döneminin geleceğine, işten eve bir hayat yaşayacağına, hak ettiği mutluluğu yakalayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şifalı suya girmek işlerinin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına, rahat bir nefes alacağına, yakındakilere maddi ve manevi olarak destek olacağına, bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine, nefsini terbiye etmeyi bileceğine, çok büyük atlımlar gerçekleştirdiğine, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, en karanlık zamanında sevdiklerinin elinden tutacağına delalettir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına, işlerinin gelişme göstereceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, ileriye yönelik hayırlı yatırımları olacağına, küçük bir sorunun daha fazla büyümeden sona erdirileceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, adının ve şanının yürüyeceğine alamettir.

Rüyada sıcak şifalı suya girmek iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine, işini daha da geliştirmek için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına, çok büyük ve anlamlı çalışmalara imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin gayrimenkul işine girileceğine, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, daha yeni ve işlerinde çok iyi yerlere gelmiş insanlar ile tanışacağına, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye, dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gülnur

Rüyamda eşimin çarşaflı bir akrabası ile şifalı suya giriyoruz.onu gördüğüme memnun olmuyor uyarıyor beni.bebek getiriyorlar yüzünün yarısı kızarık bir şekilde.sifa olsun diye.kucuk yeşil ördekler de oluyor.bir anda bir kaç erkek de çıkıyor ortaya ben rahatsız oluyorum.suyun yetkilisi uyarıyor.uyaran kişide erkek ve Abdul hamit gibi biri…..devamını hatırlamıyorum

Rahime

Rüyamda dağın başına çıkıyoruz ben görümcem ve oğlum orda küçük bir çukur içinde kaynak şifalı su var oğlum giriyor içine ben de içine giriyorum acaba anlamı nedir