Rüyada Sigara Bulup İçmek

Rüyada sigara bulup içmek halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına, parasal sıkıntılarının sona ereceğine, işinde ilerleyeceğine, fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına, variyeti ile herkesi kıskandıracağına işaret ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin eldeki imkanlardan ötürü sürekli Allah’a şükür edileceğine, kendisiyle aynı duruma düşmüş kişilere yardım edeceğine ve onları koruyup kollayacağına, yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine, genç kimselere eğitim vereceğine, fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine, küslüklerin sona ereceğine delalettir.

Rüyada sigara bulup içmek atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, tüm derdinin, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine, büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, evli kişiler için evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına inanılmaktadır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, kazandığı şeyleri hem kendi işleri için hem sevdiklerine yardım etmek için kullanacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına işaret eder.

Rüyada sigara bulup içmek ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, ağız tadı ile yaşanacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine, hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, rahat ve güzel günler geçireceği günlerin geçici değil, bir ömür olacağına, hayal ettiğinden de çok malı ve parası olacağına, bir yakınının kederine ortak olunacağına, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine işaret ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gül

Ruyamda Kuran okurken takılıyorum bir yerde oğluma soruyorum.Sonra emzik çubuklu bir sigara buluyorum Kuran arasnda. Sigara uçen biri değilim ama iki nefes alıp dumanını üflüyorum.Beyaz dı galiba dumanı. (bu arada oğlum İlahiyat 2.sınıf ta ama okulu bırakıyor. Acaba ruya bunla mı alakalı ) Yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim Saygılar,selamlar.✋