Rüyada Sigara İzmarit Görmek

Rüyada sigara izmarit görmek girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, gülmekten yana bolca nasipleneceğine, umutlarının çoğalacağına, tüm maddi ve manevi sorunların sona ereceğine, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine delalet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre yeni bir ortama girileceğine, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, gönül hoşluğunu yakalayacağına, başaracağı işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, dertlerin biteceğine tabir olunur.

Rüyada evde sigara izmariti görmek bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, keyif alacağı şekilde yaşayacağına, çok sevilen ve sayılan biri haline geleceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine, çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, sevap işleyeceğine yorumlanır.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, sağlık sorunları ve huzursuzluklar yaşamayacağına, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, hayalindeki işi gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada sönmüş sigara izmariti görmek rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, endişelerin yerini mutluluğun alacağına, kasasının ağırlaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına alamettir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, risk almaktan özenle kaçınacağına, dertlerin dermanının bulunacağına, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada tuvalette sigara izmariti görmek sevdikleri ile sıkı muhabbet kuracağına, sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine, rahat ve güzel günler geçireceğine, iç dünyanızın sakinleşeceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, gönül hoşluğuna kavuşacağına işaret eder.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından destekleneceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, yanlışa düşmeden, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına delalet eder.

Rüyada yanan sigara izmariti görmek itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, iş hayatında ve aile hayatında düştüğü boşluktan kurtulması ve parasal olarak çok zor durumlara düşmemesi için yardım edileceğine ve herhangi şekilde ortaya çıkabilecek hastalık durumundan ötürü gereken ne varsa yapılacağına, eski ahbapları ile iyi geçim halinde olacağına, eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin evin kasasına giren gelirin artacağına, övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine, bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, hanesinde bolluk ve bereket olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yatakta sigara izmariti görmek kendisini huzura ve şifaya götürecek yollar bulacağına, manevi açıdan tatmin olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına, aile içinde barışın, sevginin ve huzurun hâkim olacağına, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirileceğine, kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, etrafındaki kişilere yardım edeceğine, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, işinde istediği başarıyı elde edeceğine alamet eder.

Rüyada yerde sigara izmariti görmek aile bireyleri ile birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin istediklerini elde etmeyi başaracağına, ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine, engellerden kurtulacağına, kişinin daha çok para kazanmaya başlayacağına, yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, yaşanacak bazı tatsız olaylar ve karşılaşılacak kötü bir durumdan ötürü her şeyin farkına varacağına yorumlanır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep

Rüyamda koşarken elimde küllük icinde sönmüş sigara izmaritleri ve küller vardı elimde neden küllük oldugunu soruyordum ama cevabını bilmiyordum

Uykucu

Rüyamda sokakta yürürken yerde yanan sigara izmariti görüyorum. Alıp almamada kararsizlik yaşıyorum ilk başta ve almiyorum gidip sigara satan bir yer bulmaya çalışıyorum ama bulamıyorum onun yerine marketten milkshake alıp içiyorum..

Ömer

Rüyamda kötü bir adamın bana sinirlenerek bitmek üzere olan ve yanan sigarasını fırlattı

Sevgi

Merhaba;
Rüyamda kayınvalidem sigara izmaritlerini atmamış, botları ayağında giyilmiş halde iken, her sigara içişinde ayakbileği kısmına sıkıştırmış. Kızı annesinin ayaklarına eğilip bu izmaritleri çıkarmaya başlıyor. 6 7 adet izmarit çıkardı. Neden böyle yaptın anne diyorduk. Yorumlarsanız sevinirim.

Dilek

Rüyamda iş yerinde çalışırken küs olduğum eski sevgilim den arama geliyo çok heyecan yapıp telefonu açamıyorum sonra sinirlenip telefonu yere atıyorum ama ensonun da teli açabiliyorum. Elimde de sigara varmış içip izmariti yere atıyorum ayağımın dibinde duruyo yani sonra onu da yerden alıyorum.

Esmer

Rüyamda bussuru sönmüş sigara izmariti kül tablasının içindeydi bir kaç tane kül tablası içinde sonmis izmarit vardı onları ve kül tablasini alıp kirli kirli üst üste koyuyordum

Hasene

Rüyamda işyermin her köşesi önmüş sigara izmariti kaplı idi Eşinde mutfakta bir şeylerle meşgul dü bende ona kızıyorum neden buraya içtiğin ızmaritlri attı diye çıkışıyorum burası sağlık kuruluşu temiz olması gerekir diyerek ten bağırdım eşimde arkası dönük bir şekilde mutfakta devamı ediyor yemek hazırlamaya ve içinden içinden tebessüm ediyor çalışma odama bir masa ve üzerine bilgisayar konmuş halde idi onada sinırlendim