Rüyada Simit Bölmek

Rüyada simit bölmek içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, dileklerin sorunsuzca yerine geleceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve sevdiği kişiler ile işlerine büyük etki edecek çalışmalar yapması sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin yaşadığı hayatın ve Allah’ın kendisine sunduklarının farkında olarak her gün şükrü eda edeceğine, helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına, hayırlı işlere girişileceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada simit bölmek uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine, herkese yardım eden bir kişi olunması sayesinde bir kötülüğün zarar vermeden bertaraf edileceğine, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, evlat sahibi olunacağına, kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkmayacak bir şekilde kaybolacağına delalet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, yakalayacağı fırsatların kıymetini bilip kazanca çevireceğine, bilgili bir kişiden iş konusunda faydalanacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, ufkunun açılacağına, hayata olan bakışının olumlu yönde gelişeceğine, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine inanılmaktadır.

Rüyada simit bölmek maddi açıdan ferahlayacağına, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine alamet eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin yeni işlere girileceğine, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine, mutluluğu uzakta aramaktan vazgeçeceğine, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine yorumlanmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
merve

mağaza ya da AVM gibi geniş bir yerdeyiz. annem,kardeşim ve ben. biraz karnımız acıkıyor, açlığımızı geçirsin diye simit alıyoruz. üzerinde bol susam var. simitin küçük bir kısmı koparılmış, geri kalanını 3 eşit parçaya bölüyoruz.