Rüyada Siyah Kedi Sevmek

Rüyada siyah kedi sevmek günahlarından kurtulacağın ve hayattayken yaptığı iyi ameller, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya, oturduğu makamın sarsılmayacağına, çalışmaları ile takdir toplayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, karı koca olarak oturup sorunun ne olduğunu konuşacaklarına, bu sayede aralarındaki problemlerin çözüleceğine, yapılan işin, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, bolluğun ve bereketin daha önce hiç olmadığı kadar artacağına, huzurlu bir yaşam süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah kedi sevmek birlikteliğe başlayacağına, sağlık durumunun yakın bir zaman içinde sapasağlam olacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre şansının asla kapanmayacağına, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, işveren koltuğunda oturacağına, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, bolluğun ve bereketin daha önce hiç olmadığı kadar artacağına, rahata ereceğine ve maddi olarak güç kazanacağına tabir olunur.

Rüyada yavru siyah kedi sevmek elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine, hayırlı kararlar verileceğine, hayır getirecek işlerle uğraşılacağına, sorunların yakında son bulacağına, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına, kazancının hiç azalmayacağına delalet ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin işlerinin yolunda gideceğine, mevcut kazançları ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına, eğitim hayatında başarıların artacağına, azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments