Rüyada Soba Görmek

Rüyada soba görmek sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, hiç beklemediği bir anda arka arkaya çok güzel gelişmeler yaşayacağına, sorunların tek kalemde silineceğine, umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına işaret etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin iç açıcı sözlere, sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin tekrar iş yapar hale geleceğine, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, iyi haberler alınacağına, Allah yolunda gideceğine, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada alevli soba görmek sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, ihtiyaçlarını karşılamakta hiç sıkıntı çekmeyeceğine, fırsat ve kazanç kapılarının artacağına işarettir.

Rüyada antika soba görmek sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine ve bu sayede etrafındaki insanlardan çok büyük takdir toplayacağına, çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde bazı kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada ateş soba görmek makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına, insanların kalbini kazanmayı ve dualarını almayı hak etmiş olacağına, yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, mevcut ilişkilerinin tartışma olmadan ve sarsılmadan devam edeceğine, istenen her şeye kavuşulacağına, etrafındaki insanların sıkıntılarına çare olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bacasız soba görmek çok çalışıp çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, herkesin saydığı ve tanıdığı biri olacağına, gözünün de gönlünün de doyacağına alamet etmektedir.

Rüyada bakır soba görmek bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine, tartışmaların sona ereceğine işaret eder.

Rüyada balkonda soba görmek kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, insanlar arasında yüceleceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz soba görmek içinin rahatlayacağına, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, düze çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada birden fazla soba görmek alkış alacağına, gereksiz olarak görülen harcamaların kesileceğine, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada borulu soba görmek hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, büyük başarıların göğüsleneceğine, başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına, borçlarının kapanacağına, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada camide soba görmek şöhret ve itibar kazanacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, sağlık sorunlarından kurtulacağına alamettir.

Rüyada çürük soba görmek sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine, Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına, keyfinin ve rahatının yerine geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada demir soba görmek deyim yerindeyse eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, işlerinin toparlanacağına, yatırımlarından hedeflediği karı elde edeceğine ve bu sayede kendine olan özgüveninin de artacağına, borçların kapanacağına, başarılı olacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan bir şeye aile bireylerinin vereceği destek sayesinde kavuşulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada dışarıda soba görmek borçlarını yakın zamanda kapatacağına, daha fazla maddi olanak sahibi olacağına, her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına inanılır.

Rüyada döküm soba görmek yaşanan kötü gidişe dur diyeceğine, hem büyük kazançlar elde edeceğine hem de çok sağlam bir kariyer oluşturacağına, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, sorunların biteceğine, işin düzeltileceğine, malını ve canını emniyete alacağına alamet eder.

Rüyada ekmek sobası görmek kazanca kavuşacağına, şanssızlık ve kısmetsizlik yaşamayacağına, yapılan işlerde büyük başarı kazanılacağına, rahat edeceğine, hak yemeyeceğine, güzel bir ilişki kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada eski soba görmek yaşam isteğinin ve enerjisinin baki olacağına, üzüntülerini ve acılarını unutacağına, çok hayırlı günler görüleceğine, çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, yüzünün güleceğine rivayet eder.

Rüyada evin içinde soba görmek sevinçli haberlerin alınması ve bu haberlerin çok hayırlı ve doğru bir şekilde değerlendirilip ona göre karar verilmesi sayesinde işlerin çok iyi bir hal alacağına, her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına, elini attığı ve niyet ettiği her işi başarıyla tamamlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada evin ortasında soba görmek sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, insanlar tarafından takdir edileceğine, bu dönem boyunca hak yolundan hiçbir şekilde ayrılmadan, şükrederek, sabırla hayatına devam edeceğine, ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına, şansızlığın kırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada fırınlı soba görmek amaçlarına ulaşmaya, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine ve bu sayede etrafındaki insanlardan çok büyük takdir toplayacağına, başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, akıllı adımlar atacağına işarettir.

Rüyada gaz sobası görmek kısmet alacağına, her zaman çok başarılı olacağına, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, kolaylıklarla karşılaşacağına ve kurtuluşa ererek rahat edeceğine, yolunun hep açık olacağına, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına delalet eder.

Rüyada güzel soba görmek elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, büyük bir zenginliğe kavuşulacağına, rakiplerine karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, makam edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına alamet eder.

Rüyada hamamda soba görmek hayallerin gerçekleştirileceğine, hayatındaki olumlu davranışların çevresine de örnek olacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada harlı soba görmek yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin tutacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, çok hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, kendini destekleyen kişilerle çalıştığı için işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine yorumlanır.

Rüyada hurda soba görmek aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, rahatının ve lüksünün yerinde olacağına, hayata karşı cesaretleneceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına, pek çok problemin peş peşe çözüleceğine inanılmaktadır.

Rüyada içi boş soba görmek akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, atılacak adımlar sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, yakın arkadaşları ile aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine, toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına alamet eder.

Rüyada ısıtıcı soba görmek girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine, hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kahverengi soba görmek sorunlarını ortadan kaldıracağına, yüzünün güleceğine, herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok büyük sorunların üstesinden kolayca geleceğine ve yakın bir zaman içinde iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki birçok kişinin, çok kıskanacağı bir kişi olacağına yorumlanır.

Rüyada kapının önünde soba görmek müreffeh bir yaşama sahip olacağına, rahat nefes alınacağına, çocuklarının masraflarını karşılamakta zorluk çekmeyen kendi zevkleri için de para ayırabileceğine, bahtının açık olacağına, uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına, kendi hakkında güzel sözler duyulacağına tabir olunur.

Rüyada katalitik soba görmek mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine, beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete alamettir.

Rüyada kırık soba görmek çalışıp kazandıkça kendisine ve ailesine daha cömert davranacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada kirli soba görmek büyük işlere girmekte pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kırmızı soba görmek hayatından nefret duygusunu atacağına, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, ticarette yaşanacak başarıya ve hayırlı kazanca tabir olunur.

Rüyada kızgın soba görmek tecrübe edeceği bir olay yaşayarak, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, sorunların atılacak zamanında ve doğru adımlar sayesinde sona ereceğine alamet eder.

Rüyada kömür dolu soba görmek ticaretin değer ve hız kazanacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, seçkin bir eleman haline geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada küçük soba görmek aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine, farklı şeyler deneyeceğine, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mavi soba görmek parasal konularda kolaylık içinde yaşayacağına, bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek her zaman elit bir toplumda yaşanacağına, hoşlandığı kimse ile ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mutfakta soba görmek yaptığı fedakârlık kadar diğer kişilerden de fedakârlık göreceğine, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada okulda soba görmek aile bireyler içinde tartışmaların çıkmasına sebep olan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına, anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına inanılır.

Rüyada paslı soba görmek anne baba rızasının alınması neticesinde büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, kendisine ev alacağına, kendisini Allah yoluna adayacağına işaret etmektedir.

Rüyada pembe soba görmek yapacağı bir ortaklıktan çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok iyi yerlere gelineceğine, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sıcak soba görmek art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, kazancının günden güne artacağına, sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına, sevdiği bir kişi ile güzel ve hayırlı bir evliliğe adım atacağına, bereket ve zenginliğe kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada siyah soba görmek iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına, gelecekte önemli, büyük ve güzel işler yapacağına, çok büyük kısmetler kazanacağına, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, zamanını Allah yolunda hayır işleriyle geçireceğine alamet eder.

Rüyada sokakta soba görmek ard arda ortaya çıkacak hayırlı işlere, istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, keyif alacağı şekilde yaşayacağına, her nimetin lezzetine varacağına, yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak zengin olacağına, iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sönmüş soba görmek soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, maddi olarak zor bir durumda olan bir aile büyüğü için elinde olan ne kadar para varsa harcayarak daha kötü bir duruma düşmesine ve daha fazla sıkılmasına engel olacağına, imkânlarını çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada süslü soba görmek kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, yolunda huzurla devam edeceğine, zaman içinde kendisini daha iyi yerlerde bulacağına delalet eder.

Rüyada teneke soba görmek yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, kötü günlerinde veya sıkıntılarında gözünü kapatıp sevdiği insanlara rahatlıkla güvenerek hareket edeceğine, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine inanılır.

Rüyada tüplü soba görmek maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, çok doğru ve yapıcı adımlar atacağına, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Rüyada tüten soba görmek müjdeli bir haber alarak sevineceğine, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, sevdiği bir işle uğraşarak para kazanmanın avantajlarını yaşayacağına, rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine, anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına delalet eder.

Rüyada tuvalette soba görmek uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine, sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine, işlerini ve yaşamını verdiği yerinde kararlar doğrultusunda sürdüreceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine yorumlanır.

Rüyada üç soba görmek uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine, nasibin de kısmetlerin de artacağına, yeni tanışacağı birisi ile birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına, hayatının geriye kalan kısmını dikkatli bir şekilde planlayacağına ve bu sayede huzur dolu günler geçireceğine, yakın arkadaşları ile gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, endişelerin son bulacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine işarettir.

Rüyada yaz mevsiminde soba görmek bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine inanılmaktadır.

Rüyada yazın soba görmek iyi kısmetleri olacağına, hayatının düzene gireceğine, planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine delalet eder.

Rüyada yeni soba görmek çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, çok daha iyi başarılar kazanacağına, çeşitli avantajlar elde edileceğine alamettir.

Rüyada yeşil soba görmek bilgilerle donanacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, ileri gideceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aysel

Merhaba rüyamda arkadaşımın evinde olduğumu gördüm evin tavanı çok alçaktı ev küçüktü ve hiç koltuk yoktu içeride arkadaşlarım vardı ve soba yanıyordu. Sobanın kapağı yoktu sobanın içine baktım ve yanan kozalakları gördüm ve yanan ateşten az duman çıktı. Soba yanmasına ramen içerisi sıcak değildi.soğuk da değildi. Rüyamın yorumu nedir ?

Elif

Rüyamda tanımadığım bir evdeyim evi geziyorum sanırım almak için ilk bir kaç normal odadan sonra hangi kapıyı açıyorsam banyo ve ardiye gibi bir yer birazda karışık ve içinde kahverengi büyük bir soba üç farklı yer aynı şekildeydi şaşırdım neyse birşey olarak kullanırım düzenlerim dedim buraları

Ayşe

Mrb rüyamda odanın ortasında bir soba görüyorum ve eski erkek arkadaşım da yanımda sobanın borusu çıkacak gibi oluyor düzeltiyoruz (soba eski sobalardan). Sonra onunla sohbet ediyoruz.

Said

Merhabalar…
Cem Yılmaz ın evinde misafirim. Bir köşede bir kitaplık gibi bir şeyin yanında yatarken kırmızı büyük bir soba(kuzine dediğimiz, yatay büyük ve fırın gözü var)dikkatimi çekiyor ve kalkıyorum. Sobayı kullanıyor musunuz diye soruyorum. Evet diyor. Soba üzerine sohbet ediyoruz Cm Yılmaz ile… Ben sobaya bakarken duygulanıyorum…Soba yanıyor diye hatırlıyorum… Benim bir oğlum var aslında deyip soba ile ilgili bir anısını anlatıyor Cem Yılmaz.

Said

Teşekkürler

Mehtap

İyi günler, gündüz niyetine, komşum rüyasında benim evimin ortasında bi soba ve etrafında dağınık şekilde odunlar olduğunu, bana odunları ordan kaldır dediğini ve benim de hayır o odunları desteleyip eve asacağım dediğimi görmüş rüyanın yorumunu yaparsanız sevinirim iyi günler diliyorum