Rüyada Sosyal Medya Görmek

Rüyada sosyal medya görmek yeni maddi kapıların size açılacağına, çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına, yeni bir haneye sahip olunacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, yaşamında büyük değişiklikler yapacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine, edilen zararların telafi edileceğine, bol rızık ve para sahibi olacağına, sevdiği ile mutlu bir hayat kuracağına, bu kimsenin kendisini desteklemesi sayesinde işini yoluna koyarak bol kazanç elde edeceğine, sevdiklerini ölene kadar bırakmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyi sosyal medyada görmek birikim yapma fırsatı elde edeceğine, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, olumlu ve sevindirici haberlerin ardı ardına gelmesi ile ne yapacağını şaşıracağına, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, rakiplerine her konuda fark atacağına, yardım istediği kişilerin destek vereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine, kendisini enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, hayatının çok iyi bir hale geleceğine, yüzünü Kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine delalettir.

Rüyada sevdiğini sosyal medyada görmek yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına, rahatının, keyfinin, sağlığının ve ağız tadının hep yerinde olacağına, büyük mutluluk duyacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, ticaretinin her geçen gün gelişip, ilerleyeceğine, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre rüya sahibinin hayatına bakacağına, çok güzel günler görüleceğine, arkasından konuşan kimselerin yakınları tarafından susturulacağına, maddi anlamda bir anda statü atlayacağına, makamının yükseleceğine, yeni yerler göreceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
26 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Eren

Merhabalar. Rüyamda benden ayrılan ama hâlâ sevdiğim kızın Instagram’dan beni engellediğini düşünüp başka hesap kuruyordum ve sürekli onu arıyordum. Daha sonra çok yakın bir arkadaşımla konuşmaya başladığını ve bu yüzden arkadaşımla kavga edecek raddeye geldiğimi gördüm. Ben arkadaşımı bu işten vazgeçirmeye çalıştıkça o aşık olduğum kıza gülüşü çok güzel tarzı şeyler söylüyordu ve ben sevdiğim kızın hesabını bir türlü bulamadım. Bunun anlamı nedir acaba?

Eren

Çok teşekkür ederim

Barış

Rüyamda bir yerde garson olarak çalışırken bir kadın (25-28) yanıma gelip beni çok beğendiğini ve bir akrabası için instagram adresimi istediği gördüm tabiri sizce nedir