Rüyada Sosyal Medya Görmek

Rüyada sosyal medya görmek yeni maddi kapıların size açılacağına, çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına, yeni bir haneye sahip olunacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, yaşamında büyük değişiklikler yapacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine, edilen zararların telafi edileceğine, bol rızık ve para sahibi olacağına, sevdiği ile mutlu bir hayat kuracağına, bu kimsenin kendisini desteklemesi sayesinde işini yoluna koyarak bol kazanç elde edeceğine, sevdiklerini ölene kadar bırakmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyi sosyal medyada görmek birikim yapma fırsatı elde edeceğine, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, olumlu ve sevindirici haberlerin ardı ardına gelmesi ile ne yapacağını şaşıracağına, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, rakiplerine her konuda fark atacağına, yardım istediği kişilerin destek vereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine, kendisini enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, hayatının çok iyi bir hale geleceğine, yüzünü Kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine delalettir.

Rüyada sevdiğini sosyal medyada görmek yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına, rahatının, keyfinin, sağlığının ve ağız tadının hep yerinde olacağına, büyük mutluluk duyacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, ticaretinin her geçen gün gelişip, ilerleyeceğine, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre rüya sahibinin hayatına bakacağına, çok güzel günler görüleceğine, arkasından konuşan kimselerin yakınları tarafından susturulacağına, maddi anlamda bir anda statü atlayacağına, makamının yükseleceğine, yeni yerler göreceğine alamet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Sosyal Medya Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda yakın bir arkadaşım bana mesaj yoluyla bir başka kişinin benim hakkımda İnternette paylaşım yaptığını atıyordu. O paylaşımlarda iğneleyici, kısmen iyi, kısmen kötü şeylerdi. ama beni sevdiği için öyle şeyler yazmış tam hatırlayamıyorum neye çıkar bu rüya

  • Sevgili İrem,
   Rüyada yabancı birisinin senin hakkında sosyal medyada iyi ve kötü paylaşımlar yaptığını görmek imkanlara, hayata ve gelişmelere işarettir. Görülen rüya kişinin ilerleyen dönemde sahip olacağı imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine; gelecekte huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına; özel hayatında ve aile hayatında çok iyi gelişmeler yaşayacağına yorulmalıdır.
   Rüyanız Gündüz Niyetine gün gibi aydınlıklara çıksın inşallah…

 2. rüyamda sosyal medya hesabı açıyodu ve ailem bana kızıyodu.tabiri nedir ?

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız hayata, güzelliğe ve mutluluğa delalettir. Rüya alimlerine göre refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine; aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına ve hanede mutluluğun hüküm süreceğine; sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına alamettir.

 3. Rüyamda İnstagram da hikaye attım binlerce kişi fotoğrafı görmüştü

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız kısmete, özene ve atılıma işaret eder. Rüya alimlerine göre hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine; hayatı boyunca kazalı, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine; büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına yorulur.

 4. Bu gun ruyamda gordumki instagramdan bildirim geliyor ve ben bu bildirime tikliyorum haraketler kisminda sevdiğim çocugun beni sevgiye ait bir videonun yorumunda etiketledigini gordum ve baska bir hesapta vardi ama kalpts atmisti biraz garip geldi ama bende yanitliyip kalp atdim . Bu arada bunu ruyada gorunce bile cok sevindim . Ruyamin aciklamasi nedir?

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya nasiplenmeye, zekaya ve toparlanmaya işaret eder. Rüya alimlerine göre mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine; zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine; sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim