Rüyada Soyguna Gitmek

Rüyada soyguna gitmek yasta olan bir tanıdığının elini tutup, gözünün yaşını sileceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına, aile hayatının sorunsuz olacağına, evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına, yakın bir zaman içerisinde kendi işinin sahibi olunacağına delalettir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kişinin planlı ve programlı davranacağına, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, bazı dedikoduları ortaya atan insanları bularak kendilerini utandıracağına ve bu sayede kendisini feraha çıkarabileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada soyguna gitmek endişeli durumların son bulacağına ve sahip olunan yetenekler sayesinde büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, sağlıklı bir hayat sürüleceğine, hep aradığı rahatlığa ve kolaylığa kavuşacağına, tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, ev alarak kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, barış ve sevgi içinde olacağına yorumlanır.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına, insanlara yardım edeceğine, hayırlı bir haber alınacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine alamet eder.

Rüyada soyguna gitmek Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, karısı ile arasının çok iyi olacağına, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına ve sevap işleneceğine, hiçbir zaman dinini boşlamayacağına, yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin günden güne kazancının artacağına, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına, şu anda karışık olan ortalık durulduktan sonra güzel bir adım atılacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına, geçmişini arkada bırakacağına, büyük başarılar kazanacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments