Rüyada Su Dolu Tarla Görmek

Rüyada su dolu tarla görmek ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına, ailesinin sevgisini ve saygısını kazanmanın ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek bir çalışma içine girileceğine, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine tabir olunur.

Rüya yorumcularına göre itibarın artacağına, ezilmeden, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, çocuklarına sanat öğreteceğine, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, yaptıklarının tüm sorumluluğunu üzerine alarak hareket edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada su dolu tarla görmek hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına, sevdiği kişilere iyi bir hayat temin edeceğine, şansının geri döneceğine, işlerinin yoluna gireceğine, hayatının zaferlerle dolacağına, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına rivayet eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, en olunmaz yaralarının kapanacağına, kendi işini kuracağına, parasal olarak çok iyi olunacağına, deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına alamettir.

Rüyada su dolu tarla görmek sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, herkesin önünde olacağına, rızkının genişleyeceğine, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, spor yapmaya başlanılacağına, yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin başarıya ulaşacağına, uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına, hayırlı işlere girileceğine, sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük sevinçler yaşayacağına, hastalıklarından kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet KURU

Rüyamda çeşitli büyüklükte tarlalar ve bu tarlaların içi komple su dolu. Tarlanın birinde ise bir adam içine giriyor ve suyun derinliğinden dolayı su içinde kayboluyor.

Dicle

Rüyamda. Su içinde. Bir tarla kenerinda babam uzanmış. Yatıyordu. Bana sesleniyordu bende tarlanın ucuna doğru ortanca kızımla yürüyordum. Tarlanın içinde kızımla çıplak ayakla yuruyirduk

Meryem

Rüyamda ilk önce siyah zehirli bir örümcek sol elimi baş parmağımı soktu parmagim bi anda şişmeye başladı sonra koşarak doktora gidiyorum iğne yapıyorlar hemen iyilesiyorum sonra bi tarlanin kenarından geçiyorum tarla o kadar sulanmış ki göl olmuş nerdeyse yol hep su olmuş yüzerek geçiyorum yol u rüyamı yorumlarmisiniz

Ayfer

Rüyamda bir adamla tarla çapalıyoduk sonra yagmur bastırdı eve kaçtık tarla su içinde kaldı bizde suyun çekilmesini bekledik ve su yavaş yavaş çekiliyodu ve akşam saatleriydi bu arada bu mevsimde burda tarla sulanır tabirinizi bekliyorum hayırlara vesile olsun