Rüyada Sual Meleklerini Görmek

Rüyada sual meleklerini görmek başarılarının takdir edileceğine, hayallerini yerine getirmeyi başaracağına, her şeyin kişinin lehine gelişeceğine, başı dik, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, yaşama isteğinin artacağına, aldığı kararların ve attığı adımların çevresi tarafından destekleneceğine alamettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin sevilen kişiler sayesinde işte daha üst noktalara çıkılacağına, büyük paralara sahip olacağına, şansının her daim kendisinden yana gideceğine, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, aile bireyleri ile karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sual meleklerini görmek zinaya ve yasak olana uzak duracağına, sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, hayatında bolluğun ve bereketin hüküm süreceği günlerin geleceğine, yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına, beklenen mirasın alınacağına alamet eder.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin eline güzel fırsatların geçeceğine, rahat bir hayat sürüleceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, zorluklar karşısında kolay kolay pes etmeyeceğine, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına inanılır.

Rüyada sorgu sual meleklerini görmek hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, Allah tarafından müjdeli ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, hedeflerinin başarıya ulaşacağına, rahatının ve keyfinin yerinde olacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine yorumlanır.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin parasal olarak çok iyi bir döneme girileceğine, isteklerini yerine getireceğine, atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, ailesinin gurur kaynağı olacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Brkr

Rymda eşmle markette gzyrz ardından bir kırtasiye ye giriyoruz bu kırtasiye ye 3 kere uğruyoruz ve ben son ugramamda çorap siparişi veriyorum kırtasiyeye eşim arkadaşları ile kırtasiye de konuşuyorlar ben arbya geçiyorum bebeğimin arbsnı bagaja koyuyorum sonra kızımı arka koltuğa yatırıyorum ben eşim ve arkada 3 bayan var eşim diyor ki sual melekleri geldi dua edelim diyor sual meleği komşuma ihlas suresini soruyor komşum cvb veremiyor. Çocuklarıma iyi bak diyor sual meleği daha şiddetli sryr.