Rüyada Suyun İçinde Ayna Görmek

Rüyada suyun içinde ayna görmek en kısa sürede çok daha iyi paralar kazanacak duruma geleceğine, bir aile büyüğünün el vermesi sayesinde borcundan, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine yorulur.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin hayat standardı ve kalitesi olarak kişinin dilediği gibi yaşamaya devam edeceğine, dertlerin ortadan kalkacağına, kafa karışıklığı yaşayan bir arkadaşına tavsiyelerde bulunacağına, çok hayır duası alacağına, itibarını geri kazanacağına, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada suyun içinde ayna görmek hayal ettiği şeylere kavuşacağına, bolluk, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına, kendisine zararı dokunan kişilerle tüm gemileri yakacağına, çok iyi paralar kazanılacağına, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine, hikmete kavuşacağına delalet eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı görenin müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, üzüntülerinin kısa bir süre içinde kaybolup gideceğine, yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, zenginliğinin alıp yürüyeceğine, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına işarettir.

Rüyada suyun içinde ayna görmek hafifleyeceğine, esenlik bulacağına, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, kendisiyle beraber sevdiklerinin de iyi yaşaması için elinden geleni yapacağına, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine alamettir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kazancın günden güne daha da arttırılacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine, aradığı gerçek huzuru yeni ailesinde bulacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments