Rüyada Tabancayla Oynamak

Rüyada tabancayla oynamak endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, evli kişiler için evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına, işlerle ilgili olarak bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, zarar edilen bir işte yapılacak bazı hamleler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, cebinde parasının hiç eksik olmayacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kişinin girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına delalet eder.

Rüyada tabancayla oynamak mesleğindeki statüsünün artacağına, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, insanlarla iç içe olacağına, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine, endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına, ruhunun tüm kötülüklerden arınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin her anlamda güçleneceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, hayatında çok rahat olduğu bir döneme gireceğine, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine, bedeninin şifaya kavuşacağına inanılır.

Rüyada oyuncak tabancayla oynamak zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına, zararlı bir kişiyi kendinden uzaklaştırmayı başaracağına, bir an bile üzülmesine dayanamayacağı birisin mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, masa başı bir işe girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin kendisine fırsatlar yaratacağına, büyük işlerin ortaya konulacağına, sıkıntılardan kurtulup huzur bulmaya, bereketin ve karın artacağına, sorunların yeni sorunlar doğuracağına, uzun bir aradan sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments