Rüyada Tatlı Su Balık Görmek

Rüyada tatlı su balık görmek ticaret yaptığı sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, mutluluktan, paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine, çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların sona erip güzel günlere kavuşulacağına tabir olunur.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin içine düştüğü zor bir durumu olgunca kabul edeceğine, olumlu bir değişikliğin iş yaşamı dışındaki hayatında da olacağına, kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine, âlim kimselerden feyz alacağına, iyi habere, çok uzun bir süredir devam eden kötü olayların artık sona ereceğine delalet eder.

Rüyada büyük tatlı su balığı görmek yapılan her işte hayır duası alınacağına, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansının açılacağına, hayalindeki her şeye yakın zaman içinde kavuşacağına, rahat geçinerek yaşayacağına, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, tüm sorunların teker teker sona ereceğine yorulur.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin yaşadığı kötü olaylardan ötürü uğradığı zararları ortadan kalkacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, malının da çevresindeki muhtaç kişilere yardım ettikçe artacağına, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, insanların takdirini kazanacağına, çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada ölü tatlı su balığı görmek malının üstüne mal ekleyeceğine, ticaret sektörüne atılacağına, kurtuluşa kavuşacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, dayanağı olmayan hiç bir şeye itibar etmeyip kafasını rahat tutacağına tabir olunur.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, şansızlığın kırılacağına, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine yorumlanmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Tatlı Su Balık Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda bir poşetin içinde su vardı bu suyun içinde küçük açık kırmızı Aquarium için balıklar vardı.. Poşet dolu ve ağzı dar diye bu balıklar durmadan poşeten çıkıyorlardi bende elimle onları yakalayıp yine suya atıyordum.. Bazısı elimi ısırıyor ama bu beni hiç umur etmiyordu balıkları devam yakalayıp suya yani poşete koymaya çalışıyorum

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya dileklere, hayırlara ve takdire tabir olunur. Rüya alimlerine göre isteklerinin, arzularının, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine; hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına; herkesi hayrete düşürüp takdir toplayacağına, husumet içinde olduğu kişileri hüsrana uğratacağına yorulur.

 2. Rüyada yaklaşık 6.8 tane tatlı su balığı büyük olanlardan kizartiyordum.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya hayata, iyiliğe ve umuda işaret eder. Rüya tabirine göre karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine; ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine; inancını, umudunu ve gücünü yitirmeyeceğine delalet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim