Rüyada Taze Fasulye Ayıklamak

Rüyada taze fasulye ayıklamak ferahlayacağına, işlerini daha iyi duruma getirmek için bazı kişilerden destek isteyeceğine, mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, çeşitli fırsatlar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine, her anlamda güçleneceğine, çok büyük kazanç elde edileceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, refah içinde yaşanılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada taze fasulye ayıklamak yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına, kurulu düzeni olacağına, hayırlı işlere gireceğine, her türlü yakarışının karşılık bulacağına, yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibi kişinin kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, mevcut imkânlarını kullanarak bir sıkıntıdan kurtulacağına, sıkıntıların aile bireylerinden alınacak yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına rivayet eder.

Rüyada yeşil taze fasulye ayıklamak kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, olayları geçici olarak değil, kökten analiz edip, o şekilde bir çözüm bulacağına, saygı göreceği gibi, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına, sevilen ve aranılan biri haline geleceğine, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, masraflarının azalacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin işinde bol kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, problemlerinin çözüleceğine, kendisini başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, işlerini yoluna sokacağına ve sevdiği ve değer verdiği kişiler ile çeşitli işlere gireceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments