Rüyada Temizlenmiş Tavuk Görmek

Rüyada temizlenmiş tavuk görmek kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, yaptığı doğru hamleler sayesinde ailesinin ferah koşullara sahip olacağına, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına inanılmaktadır.

Rüyanın tabirine göre zorluklarının son bulacağına, kesesinin her daim dolu kalacağına, kafasını kurcalayan ve kendisini çok yıpratan sorunların çözüleceğine, yüksek moralli olacağına, imkânlarını çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, her zaman iyilikleriyle anılacağına işarettir.

Rüyada kesilip temizlenmiş tavuk görmek bulunduğu durumdan çok memnun olacağına, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, ün ve itibar sahibi olacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin kendisini bilgi ve beceri ile donatacağına, çoluk çocuğa karışacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, yaşam isteğinin ve enerjisinin baki olacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına işarettir.

Rüyada tüyleri temizlenmiş tavuk görmek iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, az çalışarak çok gezeceğine, işlerinin açılacağına, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına, yakın bir zamanda alacağınız mutlu bir habere, hayatının kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine, insanlar arasında çok tanınan biri olacağına, kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, ne zaman başları sıkışsa sevdiği insanların yardımına koşacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şerife Erol

Rüyamda doğranmış donmuş balık ve kesilmiş temizlenmiş derisi olmayan bir tavuk gördüm bıçakla karnından boynuna doğru kesiyordum