Rüyada Ter Yalamak

Rüyada ter yalamak bildiklerini ve deneyimlerini bütün iş arkadaşları ile paylaşacağına, her zaman mutlu bir kişi olacağına, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının bitmesine vesile olacak olaylar yaşanacağına, isteklerinin, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, hayırlı günler yaşayacağına, hayatın kolaylaşacağına delalettir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine, çok huzurlu bir döneme gireceğine, kazancının çoğalacağına, ani gelişen bir olay ile heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine, dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, hayatının çok daha iyi duruma geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ter yalamak çok saygın bir konuma sahip olacağına, geleceğine bakacağına, maddi olarak çok büyük kaynaklara sahip olunacağına, hayırlı bir şekilde yeni işlere girileceğine, hakkında yayılacak dedikodulara ancak dedikodunun asılsız olduğu ortaya çıktığı zaman yaşanan sorunların düzeleceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına delalettir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin yeni tanışılacak bir kişinin yaşamına renk katacağına, iş yaşamının kolay ve zevkli hale geleceğine, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine, kimden akıl soracağına karar verip kötüye giden durumunu tersine çevireceğine, eğer yaptığı bir yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine, düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine inanılmaktadır.

Rüyada ter yalamak çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, darlık ve yokluk çekmeyeceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine yorulur.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin yanında çalışan insanlara ekmek yedireceğine, kazanılacak ve ele geçecek paraya, hakkında edilen dualar sayesinde işlerinin açılacağına, küçük haberler alarak mutlu ve mesut olacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments