Rüyada Tere Almak

Rüyada tere görmek tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, bol muhabbette olacağına yorulmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına, uzun zamandan beri yaptığı işinde çok iyi yerlere geleceğine, iş yaşamında aile ile ortaklı ticaret yapılacağına, elinin bollaşacağına, hayatına yeniliklerin geleceğine ve aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına, şansının hep açık olacağına tabir olunur.

Rüyada marul tere görmek kazancının günden güne çok artacağına, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, maddi imkânlarının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada maydanoz tere görmek sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına, bir işle birlikte hayatında çok büyük zenginliğe kavuşacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada roka tere görmek hiç beklemediği bir anda arka arkaya çok güzel gelişmeler yaşayacağına, toplumdaki prestijinin sarsılmaz bir hale geleceğine, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine işaret eder.

Rüyada taze tere görmek gelecek zamanlarda aynı kötü durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, bildiklerini ve deneyimlerini çevresindekilerle paylaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil tere görmek maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine inanılmaktadır.

Rüyada pazardan tere almak imkânlarının çoğalacağına, sıkıntılarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine, yeni işlere girişileceğine, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, Allah yolunda gideceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments