Rüyada Terli At Görmek

Rüyada terli at görmek bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, kötü duygularını yeneceğine, hastalıkların haneden uzak olacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, daha aydınlık bir geleceğe kavuşulacağına, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada terli at görmek hayal ettiğinden de çok malı ve parası olacağına, kurulmuş olan bir hanenin gösterilen sabır ve iyi niyet sayesinde sağlamlaşacağına, üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine, hayatına yeniliklerin geleceğine ve aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına, etrafındaki kimselerin beğenisini kazanacağı bazı hareketlerde bulunacağına, emellere ulaşılacağına alamettir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin deyim yerindeyse eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine, bolluk ve bereket elde edeceğine, eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, çok hayırlı günler görüleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına yorulur.

Rüyada üzerine terlik atıldığını görmek yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, gerekli önlemleri alarak kendisine zarar vermek isteyen kişileri kendinden uzak tutacağına, hayal edilen her şeye kavuşacağına, problemleri teker teker çözeceğine inanılmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, sevdiğinizle hoşça vakit geçirmeye, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, çalışmalarının takdir edileceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments