Rüyada Tırnağın Etten Ayrıldığını Görmek

Rüyada tırnağın etten ayrıldığını görmek birikim yapacağına, aile bireylerinin çok sevineceği kazanımlar elde edeceğine, her daim Allah yolunda yürüyeceğine, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, bahtının ve geleceğinin parlak olacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine işarettir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kişinin büyük beklentilere girmeyerek, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, sorunlarından zarara uğramadan kısa zaman içinde kurtulacağına, hayatında çok büyük ve güzel değişiklikler olacağına, ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına, yaptığı işte elde ettiği karın katlanarak çoğalacağına, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına inanılır.

Rüyada tırnağın etten ayrıldığını görmek çevresinin genişleyeceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, yüzünün güleceğine, aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına, dikkat çekeceğine, sabit geliri olacağına alamettir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, yaşamının çok daha keyifli hale geleceğine, ticaretin değer ve hız kazanacağına, işlerinin artacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapması sayesinde zenginliği yakalamayı başaracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tırnağın etten ayrıldığını görmek yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza, genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, borçlu olanlar için yakın zamanda borcunu ödemeye, her türlü fırsatın değerlendirilip, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına yorumlanır.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kişinin yeni bir birlikteliğe başlanacağına, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, ticaret hayatında tanınır kişi olacağına, mutlu olacağına, zorlukların biteceğine delalettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Helin

Öncellikle merhaba;
Ben rüyamda tırnağımla ilgili iki farklı rüy gördüm.
Birincisi; etimle birleşmiş tırnağımın çıktığını ve havaya kalktığını gördüm fakat bu sol baş parmağımda oldu
İkinci rüyam ise; aynı şekilde çıktı ama çıktığı gibi kanadığını da gördüm.
Ben genelde parmağım kanadığında parmağımı sıkarım ve daha çok kan çıkar yani kısaca kanayan parmağınla oynarım rüyamda da aynı bu şekilde yaptım.
Lütfen rüyam ne anlama geliyor söyleyin…
Teşekkür ederim…

Helin

Çok teşekkür ederim ☺️