Rüyada Tırnakla Çizmek

Rüyada tırnakla çizmek rakiplerini üzeceğine, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bu çalışmalar ve projeler sayesinde çok üst mevkilere getirileceğine, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, lükslerinden feragat etmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumuna göre rüyayı görenin bir miras kavgasının araya giren aile büyükleri sayesinde mahkeme kapısına gidilmeden çözüme kavuşacağına, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine, sevgi dolu haberler alınacağına, kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, alnının akıyla sonlandırdığı bir görevinin daha büyük işler için bir örnek olacağına tabir olunur.

Rüyada tırnakla çizmek sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, başkalarına borç verecek hale kadar gelineceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, istediği her şeye kavuşacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, atılacak adımların hepsinden müspet sonuçlar alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, hayatının geriye kalan kısmını dikkatli bir şekilde planlayacağına ve bu sayede huzur dolu günler geçireceğine, istediğiniz gibi birisi ile tanışıp ilişkinizi evliliğe dönüştüreceğinize, hayatı boyunca hiçbir şeyin yoksunluğunu çekmeyeceği gibi her şeyden en az ikişer tanesine sahip olacağına, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, sermayesini riske etmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada yüzün tırnakla çizilmesi işlerinde başarı elde edeceğine, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, harcamalarına ve gelir gider dengesine dikkat edildiği zaman rahat bir nefes alacağına, güzel zamanlar geçireceğine, bir ihtiyaç anında yapılan bir destekle birlikte bir kişi ile aralarındaki arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı görenin hastalık yüzü görmeyeceğine, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, iş hayatındaki yorgunluğunu arkadaşları ve ailesi ile eğlenerek atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, rızkının ve kazancının bol olacağına, her istediğini elde edeceğine, Allah’ın izni ile gönlünün düştüğü ikiliği atlatacağına delalet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments