Rüyada Tosun Vurması

Rüyada tosun vurması ulvi kimse haline geleceğine, maddi durumun düzeleceğine, zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, pek çok kişiyi arkasından sürükleyeceği gibi, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, ailevi meselelerde tarafsız davranacağına ve kişilerin orta yolu bulmalarında büyük rol oynayacağına alamettir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı görenin üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, yakın çevresinin iyi gününde de, kötü gününde de yanlarında olacağına, güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, olumlu dönüşümler alacağına, karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına, başarılı bir çalışma hayatına atılacağına işarettir.

Rüyada tosun vurması aile büyüklerinden birinin yakın zamanda Allah’ın izni ile sağlığının yerine geleceğine, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin özel hayatında yakaladığı istikrar ve başarıyı iş hayatında da devam ettireceğine, sorunlu bütün olayların düzeleceğine, uzun yıllar boyunca sevdiği kişi ile arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada tosun vurması sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntıların son bulacağına, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, yaşanabilecek büyük sorunları ortaya çıkmadan yok edeceğine, mutlu olunacağına, kazancın artacağına yorumlanır.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin yeni işlere girişileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, hasret çekenlerin buluşacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments