Rüyada Tuvaletini Suya Yapmak

Rüyada tuvaletini suya yapmak özel yaşamında beklenmedik iyi gelişmeler sayesinde yalnızlıktan kurtulacağına, çalışarak alnının teri ile helal para kazanacağına, atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine, kinin ve nefretin ortadan kalkacağına, hayatını sil baştan yaşamak için harekete geçeceğine, isteklerine nail olacağına yorulur.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin inanıp, azmedip, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, bereketin ve verimin hâkim olacağına, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, çok güzel olaylar ile karşılaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tuvaletini suya yapmak çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, başarıya ulaşacağına, malının ve gelirinin çoğalacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, helal kazanç elde edileceğine, daha farklı ve güzel bir hayatı benimseyeceğine, sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına inanılmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin çok sevilen bir kişinin yaptığı bir hatanın hoşgörü ile karşılanacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına, kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, yeni fırsatlar sunulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına rivayet eder.

Rüyada büyük tuvaletini suya yapmak sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına, rütbesinin yükseleceğine, kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine, yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine, nimetin ve kazancın artacağına, kısaca bir süre sonra sıkıntıların ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına, sorumluluklarından asla kaçmayacağına, sorunların dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, ileride bir işin meyvelerini bolca toplayacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments