Rüyada Uçağın Eve Çarpması

Rüyada uçağın eve çarpması geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların bundan sonra tekrar etmeyeceğine ve çok daha mutlu ve huzur dolu bir hayata sahip olacağına, yeni başlayacağı bir projede tüm zorlu, zahmetli ve sancılı evrelerini ve aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, her şeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine tabir olunur.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin göğsünün kabaracağına, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, yeni kapılar açılacağına, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, kendisine çok daha fazla yetki verileceğine, malını ve parasını sağlama alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada uçağın eve çarpması kendisini daha iyi, dinamik, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, ismini herkese duyuracağına, çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine, Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, bekar kimseler için varlıklı bir sülaleye mensup kimseyle evlilik gerçekleştirileceğine, kazancı ile ailesini çok rahat şekilde geçindirebileceği gibi çevresindeki pek çok kişiye de faydalı olacağına, sorunlarından kurtulacağına, kendisine zararı dokunan kişileri gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına, yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada uçağın eve çarpması büyük ve önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına, zorluk, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, disiplinli bir hayat sürme kararı alacağına alamet etmektedir.

Rüya lugatına göre her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, birçok fırsatı değerlendirerek iş kuracağına, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte hem kendini geliştirme hem de yüksek meblağlarda maddi kazanç elde etme fırsatını bulacağına, insanlarla arasının iyi olacağına alamet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Buket

Uçağı havada uçarken görüp bu uçak diyorum bozuk ters ters gidiyor sonra odada ben annem ve kardeşim varız uçak aşağıya inip evin penceresine duvarına çarpıyor bir kaç kez

Fethiye bildik

Rüyamda gri bir ucak yan bbloktaki evin içine girdi ben hem112 yi aradım hemde155 aradım geldiler ama yaralanlar olmadı orda bir takım insanlar birikti

Gazanfer mete

Rüyamda, ucak ile seyahat edeceğiz ve yanımda egolu yakından tanımadığım 3.4 kişi var ucak sokağın ortasında gidiyor biraz kaydığını gördüm ve sokakta baya insan ezdi,ben o an kemerimi takamadim her an kaza yapar boslugumagelir diye ,ama herkese takın diye bağırıyorum eminim ufak bi kaza olacak sonra pilot konuşma yaptı kemerli takın durumu anlatti kaya kaya sokakta gidiyoruz pekde hızlı degiliz, ucagin ışıkları sönük tü söyledik açsın diye az sonrasında ufak bi çarpışma oldu kimseyede bsiey ol

Simge

Rüyamda içinde suçlu bulunan demir parmaklıklı kafesi taşıyan bir uçak gördüm. Havada uçuyordu. Sonra birden balkonumuza çarptı (kafes kısmı). Biz korkarak evden kaçmaya çalıştık. O gürültü, çarpmanın verdiği ses azalınca eve girdik balkona baktık bir şey var mı diye. Uçak çarpıp yeniden yoluna devam etmişti. Herkes gayet sakinken benim içimi suçlu acaba o esnada kaçtı mı? evde olabilir mi? Korkusu kapladı. Daha sonra dışarı çıktım uçağın uzaklarda ‘iqme’ adında bir adaya iniş yaptığını gördüm.