Rüyada Uçuruma Atlamak

Rüyada uçuruma atlamak huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine yorulur.

Ulemaya göre hasta olanlar için şifa bulmaya, uzun zamandır görmediği aile dostlarını büyük bir mutluluk ve heyecan içinde karşılayacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine, eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada arabayla uçuruma atlamak kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, arkadaşlarının, akrabalarının, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, çocuk sahibi olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar ve kazançlar getireceğine, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, hayatını sil baştan yaşamak için harekete geçeceğine, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına, karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada arkadaşınla uçurumdan atlamak çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, bereketli işlere gireceğine, adımlarını daha sağlam atacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine işarettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, hasret ve özlem gidereceğine, sağlık sorunlarının biteceğine, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, birçok engelin aşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada paraşütle uçurumdan atlamak ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, yolunun açık olacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine, evde de, sosyal hayatında da mutlu olacağına, hayallerinin tek tek gerçekleşeceğine, hayır getirecek yollara girileceğine, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin bir dostunun tavsiyesi ile içinden çıkılmaz hallerden kurtulacağına, en yakın arkadaşı ile aralarından su sızmayacağına, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, çok isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine, daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına inanılmaktadır.

Rüyada sürekli uçurumdan atlamak çalışma hayatında büyük bir prestije sahip olunacağına, dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, yardım severliği sayesinde ihtiyaç sahibi kişilere elinden geleni yapacağına, neşesinin, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, eşiyle birlik, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, işinin gücünün rast gideceğine, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, çok daha rahat ve güzel günler geçireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yüksek uçurumdan atlamak işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, işlerinin iyi şekilde devam etmesi sayesinde çok rahat bir ömür geçireceğine, hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, yokluğun biteceğine, meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, çok doğru bir yol tutulacağına, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments