Rüyada Unu Hamur Yapmak

Rüyada unu hamur yapmak hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, sevdiği bir kişiye türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına, sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına, dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin edilen zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, yaşanılan nahoş bir olayı tatlıya bağlamak için gerekirse özür dileneceğine, umutlarının tazeleneceğine, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine yorulur.

Rüyada unu hamur yapmak hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına, sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine, sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına işaret eder.

Rüya yorumları kitabına göre yeni iş teklifleri alacağına, yaşanacak bazı olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, planlı ve programlı davranacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine, gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına inanılmaktadır.

Rüyada mısır unundan hamur yapmak ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, şanslı günlerin kapıda olduğuna, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, kendisine kötülük yapanları, düşmanlarını bile affedeceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden çok büyük bir yardım geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, çalışmasına ve de beklemesine gerek kalmadan mutluluğa ve huzura kısa süre içinde ulaşacağına, eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına, çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına, amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments