Rüyada Üzüm Koruk Görmek

Rüyada üzüm koruk görmek kazancının her gün daha fazla artacağına, kem gözlü insanları etrafından uzaklaştırmaya, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, sahip olduğu büyük bir çevre içindeki bazı insanlardan iş hayatında büyük destek görüleceğine, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin üzüntülerinin çok yakında biteceğine, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, hastalıklarının son bulacağına, ağız tadının yerinde olacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, kafasındaki tüm soru işaretlerine cevap bulacağına yorulur.

Rüyada üzüm koruk görmek ileride bir işin meyvelerini bolca toplayacağına, zevcesi ile aralarındaki saygının ve sevgisinin kusursuz olacağına, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, kendini dinine daha fazla vereceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin yüzünün gülmeye başlayacağına, Allah’ın tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine, rakiplerini çok gerisinde bırakacağına, yüzünün güleceğine, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil üzüm koruğu görmek artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine, üstün başarılar alacağına, iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına, işlerini düze çıkarmasında ve ailesi içinde yaşanan tartışmaları sonlandırması konusunda çok büyük yardım edileceğine, kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, mal varlığının yaşanacak güzel bir olaydan ötürü artacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacak fırsatlarla karşılaşacağına, yapacağı atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılarının sürekli artacağına, hayatın kolaylaşacağına rivayet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kevser

Merhabalar;
Rüyamda yeni açmaya başlamış yemyesil asmanın altında duruyordum. Asma da olgunlaşmaya henüz yeni başlamış yeşil üzüm korukları vardı. ​kilolu bi kadın boyu nerdeyse asmanın boyundaydı. Hiç uzanmadan bi tane koparıp gülümseyerek yemyeşil koruğu bana uzattı .Ama almadım. Ve herhangi bi tepkim olmadi öylece kalakalmis bekliyordum .
Yorumunuz için şimdiden çok teşekkür ederim.