Rüyada Uzun Süre Beklemek

Rüyada uzun süre beklemek borçların hafifleyeceğine, maaşının artacağına ve bir nebze olsun rahat nefes alacağına, güzel günler geçireceğine, hayal edilen şeylere kavuşulacağına, çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, refah düzeyinin yükseleceğine yorulmaktadır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kişinin hayatının en güzel duygularını yaşayacağına, çevresinde olup bitenlerin farkına vardığı gibi, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, karlı bir yatırım için anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, sevgi göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada uzun süre beklemek daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, rakiplerine karşı her zaman çok daha güçlü olacağına, yaptığı iyiliklerin karşılığında çok büyük bir dosta sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin yaşamının kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, refah içinde olacağına, sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, sevdiği kişileri arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına alamettir.

Rüyada uzun süre beklemek geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine, insanların sevgisine nail olacağı kadar büyük ve güzel işler yapacağına, yarınlarının kendisi için mutlulukla, başarıyla geleceğine, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Ayrıca bu rüya erkekler için pek çok kadını etkileyen çapkın biri olarak anılacağına, akıllı adımlar atacağına, rakiplerine karşı büyük galibiyetler elde edeceğine, kendisi için faydalı şeyler yapacağına, daha önce yaptığı işlerden daha çok kazanç elde edeceğine, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, rahat edeceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Azimhan

Merhaba. Rüyamda kuzenimle birlikte bir market gibi bir dükkandayız. Buradan bir şey alacağız ama saatlerce bekliyoruz. Market dediğim yer kalabalık da değil. Bekleyiş bitmeden rüya bitti.