Rüyada Vücuda Kına Yakmak

Rüyada vücuda kına yakmak isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına, aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, kendisini toparlayıp zarar veren bir kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına delalet eder.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, beklenmedik bir şansa sahip olunacağına, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, daha rahat şekilde tüketim yapacağına rivayet eder.

Rüyada vücuda kına yakmak çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, keyif duyacağına, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, çevresinde olup bitenlerin farkına vardığı gibi, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına rivayet etmektedir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin hayalindeki her şeye yakın zaman içinde kavuşacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden yakın zamanda kurtulacağına, toplumda itibar ve takdir toplanacağına, kinin ve nefretin son bulacağına, sorunları başarıyla çözmeye, işle ilgili çok doğru ve başarı getirecek kararlar alınacağına yorulur.

Rüyada bütün vücuda kına yakmak aşkının kalıcı olacağına, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin canlanacağına, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına, hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine, huyu ve karakteri ile kişiyi derinden etkileyecek bir bayanın karşısına çıkacağına, keyfinin ve neşesinin artacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments