Rüyada Yağmurda İslanmak Koşmak

Rüyada yağmurda ıslanmak koşmak hakkını yedirtmeyeceğine, önemli işler yapacağına böylece toplumda çok sevileceğine, hayır getirecek bir yola girileceğine, haksızlığa ve iftiraya uğrayan masum bir iş arkadaşına kol kanat gereceğine, büyük bir hastalıktan dönüleceğine, patron koltuğunda oturacağına delalet eder.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kimsenin huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, sorunlarla baş edebilmeyi öğrendiği için artık çok daha hafif olacağına, işinin gücünün hep rast gideceğine, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yağmurda ıslanmak koşmak her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, toplum için faydalı işler yapacağına, hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine rivayet eder.

Rüya yorumcularına göre çok büyük mutluluklar ve çok güzel günler göreceklerine, bu sayede sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına, kendini tatmin etmek için yaşayacağına, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine, etrafında dönen uğursuzluğun ortadan kalkacağına, işlerin çok hayırlı bir hal alacağına inanılır.

Rüyada yağmurda ıslanmak koşmak keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, büyük sorunlar yaşamadan, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, yeni işler peşinde koşulacağına, tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına, çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, başarıya giden yolların açılacağına, işinin gücünün rast gideceğine, hakkını yedirtmeyeceğine, sıhhatinin yerinde olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments