Rüyada Yakınının Elini Öpmek

Rüyada yakınının elini öpmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, moral bulacağına, rüyayı gören kişinin kendisini çekemeyen ve arkasından iş çeviren kişileri ortaya çıkartacağına, ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin kötü hastalıkların iyileşeceğine, hayatın kendisine mutluluk ve başarı getireceğine, mutlu olunacağına, bir anda büyük bir fırsat yakalanılacağına ve sorunsuz geçecek bir döneme girileceğine, eksiklerinin giderileceğine, karşısına hayırlı, zengin, anlayışlı bir kısmet çıkacağına işarettir.

Rüyada ölen yakının elini öpmek deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, itibarın artacağına, sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin işinde geniş yetkilerle donatılacağına, kötü bir durum karşısında gereken sabrı göstereceğine, mutlu bir beraberlik yaşayacağına, bahtının ve geleceğinin parlak olacağına, tartışma yaşadığı insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, kötü kişilere uzak olacağına işaret eder.

Rüyada ölü yakınının elini öpmek anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına, eşinin çok mutlu olacağına, kısmetlerinin her daim açık olacağına, güzel haberler alınacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, hayatı boyunca saygı duyulan ve el üstünde tutulan kimse haline gelecek önemli işlere imza atacağına, kendini kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına delalet ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüya sahibinin tartışmaların son bulacağına, işine ve hanesine bereket geleceğine, erken evlilik yapacağına, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments