Rüyada Yanak Sıkmak

Rüyada yanak sıkmak ekonomik kayıpların sürekli artacağına, işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, alacağı sevinçli bir haber sayesinde iş hayatı için yeni bir yol haritası çizeceğine ve bu sayede çok daha güzel bir hayat kuracağına, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, keyfinin, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, partneri ile çok faydalı bir ortama gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, önemli bir makama terfi alacağına, atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına, zarafet ve incelik ile dolu bir hayat süreceğine, en karanlık zamanında sevdiklerinin elinden tutacağına, çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bebeğin yanağını sıkmak amaçlarına ulaşacağına, kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına, dost çevrenizin genişleyeceğine, güveninin artacağına, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşına destek olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin en karanlık zamanında sevdiklerinin elinden tutacağına, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına, rahat bir hayata başlayacağına, yaşanılan nahoş bir olayı tatlıya bağlamak için gerekirse özür dileneceğine, muradının olacağına, hasta olanlar için şifa bulmaya tabir olunur.

Rüyada çocuğun yanağını sıkmak ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, dertlerin sonlanacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, parasal sıkıntılarını bir kenara atarak refaha ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin bolluk ve berekete kavuşulacağına, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, rahat şekilde yaşayacağına, çocuklarına daima sahip çıkacağına, ticaretinin hızlanacağına, yayılacağına ve makamının yükseleceğine, daha temkinli ve garantici olacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin yanağını sıkmak iyi geleceğe, mutlu ve huzurlu olmaya, sorunlarının yakın zaman içinde atacağı adımlar sayesinde biteceğine, büyük bir proje için bir ortaklık kurulacağına, işlerin yakın zamanda açılacağına, aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine, çok fazla vakit kaybetmeden bir çocuk sahibi olacağına tabir olunur.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kimsenin ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, işte başarılı adımlar atılacağına, üzüntülerin sevince dönüşeceğine, evine bereket geleceğine, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğinin yanağını sıkmak dualarının kabul olacağına, stresini ve yorgunluğunu atacağına, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine, kişinin yüzünün artık güleceğine, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine delalet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre uzaktan güzel haberler işiteceğine, hastalar için şifaya erişmeye, aksiliklerin, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, kafa ve beden olarak dinlenmiş olarak işinin başına geçeceğine yorumlanır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Yakın olmadığım bir erkeğin yanağımı sıkması

Rana

Rüyamda gelinimizin yanagi kirmizi bei bende sıkarak onu seviyorum ama obenden kendi annesine 1bardak su vermemi istiyor bu ne anlama geliyor yorumlarsaniz sevinirim