Rüyada Yatsı Namazına Camiye Gitmek

Rüyada yatsı namazına camiye gitmek sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına, yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, çok iyi yerlere gelerek yardıma ihtiyacı olan herkese yardım edeceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, daha zengin hale geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre rüya sahibinin aile bireyleri arasında çok büyük ve karlı bir iş için bir ortaklık kurulacağına, dünya malının kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının dağılacağına, evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yatsı namazına camiye gitmek makamının, kazancının ve canın güvence altında olacağına, tazeleneceğine ve canlanacağına, kendisini yakından takip eden bir aile büyüğü tarafından korunup kollanacağına, hoşlandığı kişinin iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, yönetici makamına oturacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin sosyal çevrenin değiştirileceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına, başarıları ile adından söz ettireceğine, maddi imkânlarının artacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yatsı namazına camiye gitmek eline geçen fırsatlar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, yeni hayatına uyum sağlandıktan sonra her konuda çok iyi noktalara gelineceğine, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, sevinçli ve huzur dolu bir döneme girileceğine, muhtaç insanlara yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin bazı engellerle karşılaşacağına, anne babasının yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, ticaretten yana kısmetlerinin artacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, dardaki dostlarına kötü ve sıkıntılı günleri unutturacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments