Rüyada Yavru Timsah Görmek

Rüyada yavru timsah görmek sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, deşarj olacağına, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, kolay ve güzel bir hayatı olacağına, kişi tarım ile uğraşıyorsa bağının ve bahçesinin veriminin artacağına, arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına delalettir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kimsenin hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına, hayatının bir anda değişeceğine, sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada denizde yavru timsah görmek yapılan işin bol kazanç getireceğine, mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına, yapılmış olan yatırımların büyük kazanç getireceğine, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, yanlış anlaşılan bir gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, kazançlı işlere girileceğine ve bu sayede ailesine daha rahat bir hayat sunma fırsatı bulacağına, çocuklarla ilgili faydalı bir iş yapılacağına, hanesine huzurun dolacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada evde yavru timsah görmek eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, eline geçen tüm fırsatları değerlendireceğine, ticaret ehli kimse haline gelerek daha profesyonel olacağı işler yapacağına, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin kendi işinin patronu olacağına, dualarının kabul olacağına, moral olarak çok iyi hissedeceğine, küslükleri gidereceğine, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına alamet eder.

Rüyada evin içinde yavru timsah görmek bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, kolay yollardan rızık sahibi olacağına, tecrübesiz bir kişiye akıl hocalığı yapılacağına, rahat bir iş hayatının başlayacağına delalet eder.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kişinin uğradığı zararların telafi edileceğine, kurulu bir düzene sahip olacağına, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, bereketli işlere gireceğine, tartışmaların yakın zaman içinde ve zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada küçük yavru timsah görmek bir arkadaşı ile kardeşten öte olacağına, iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine alamet eder.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin alacağı bir sonuçtan memnun kalacağına, hayal ettiği bazı şeylere hiçbir sorun yaşamadan kavuşacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, bütün sıkıntılardan kurtulmaya, tam her şeyin bittiğini düşünüp, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü yavru timsah görmek huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, hayatında sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında olumlu yönde değişim olacağına, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, yeni işlere atılacağına delalet eder.

Yorumcuya göre rüyayı görenin galibiyetlerinin artacağına, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, atacağı her adımı önceden hesaplayarak atacağına, yüksek moral sahibi olunacağına, işinde çok daha iyi yerlere geleceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil yavru timsah görmek işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına, kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına, Allah’ın kendisine mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine işaret etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin hayatının güzellikler ve mutluluklar ile devam edeceğine, rahatın ve huzurun yerine geleceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, alacağı kararlarda artık daha dikkatli davranacağına, mutluluk, sevinç ve neşe verecek müjdeli bir haberin geleceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp bu kişiler sayesinde çok daha büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve yaptığı işlerin sonunda çok mutlu olacağına alamet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bahar

Merhaba, rüyamdamda yeşil bir alanda yine yeşil bir göl vardı gölde yüzen iki timsah biri çok iri diğeri küçük daha yavru sonra yavru timsah gölden çıktı bana doğru geldi diğer büyük olan gölde yuzdu ve gitti. Sanki timsah i tanıyordum, biliyordum ve korkmadan kucağıma aldım ona şeker verdim. Eşim bir kızım ben ve timsah yanyanaydik sizde nedir manası