Rüyada Yenge Kavga Etmek

Rüyada yenge kavga etmek sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, sevilen biri ile birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, kendisini mutlu ve keyifli hissedeceğine, ticarette yol katedeceğine, hayallere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına alamet eder.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin yeteneklerini ve becerilerini kullanarak daha iyi imkânlara sahip olacağına ve uzun zamandan beri istediği bir mevkiye getirileceğine, yetki ve imza sahibi olacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, mutluluk gözyaşı dökeceğine, yapılacak bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada yenge kavga etmek çok huzurlu bir duruma geleceğine, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, maddi sıkıntılarından kurtulacağına, işlerine yeni işler katacağına, başarıyla tamamlanan bir işin diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, hayatına nitelik ve farklılık geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin yeni bir fikrin çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına, insan ya da hayvan demeden Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına, inanç konusunda soru işaretlerinden kurtulacağına, mutlu ve güzel günler yaşanacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine yorumlanır.

Rüyada eski yengeyle kavga etmek sevdiği bir kişiye türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, daha güzelleşeceğine, dertlerine çareler, sorunlarına da çözümler bulacağına, var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine, umduğu bir işin gerçekleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, alim insanlardan sayılacağına, eski enerjisini bulacağına, işlerine bereket geleceğine rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şerife

Rüyamda yengemgile gitmiştik. Sonra bi olay oldu tam hatırlamıyorum ama ben haklıydım yengeme haklı olduğumu söyledim ama inanmadı bağırdı falan. Sonra eline sopa alıp üzerime yürüdü. Bende bi kürek görüp onu elime alıp kendimi savundum. O bana hiçbir şey yapamadı ama ben yerden yere çaldım kadını. Sonra uyandım.