Rüyada Yeni Arkadaş Edinmek

Rüyada yeni arkadaş edinmek yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine, atacağı her adımı önceden düşüneceğine ve ailesini utandırmadan yaşayacağına, arkasından iyi konuşulacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına, iş güç konusunda birçok karar verileceğine yorumlanır.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, maddi olarak çok verimli bir döneme gireceğine, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına, tasaların ve üzüntülerin biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yeni arkadaş edinmek çocuklarla ilgili faydalı bir iş yapılacağına, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, geçmişte uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına, insanlara hocalık edeceğine, sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibinin sıkıntıların atlatılacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği günden güne daha da arttıracağına, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, iş yerinde prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına delalet etmektedir.

Rüyada okulda yeni arkadaş edinmek huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine, hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine, mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına, zevki sefa içinde yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin pek bilinmeyen bir işi insanlara sevdireceğine, becerilerini en doğru şekilde kullanacağına, kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine, sorunların son bulacağına, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile yapılacak bir işte çok iyi bir karar verileceğine, hayatında her işinin yolunda gideceğine alamettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Yeni Arkadaş Edinmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda bir arkadaşımla yiyecek birşeyler almak icin markete girdik ama alışveriş yaparken yanımdaki arkadaşım baska bir arkadaşımdı (markete baska arkadasimla girdim ama alisverisi baska arkadasimla yaptim).Marketteki çalışanlarla konusmaya basladik ve bizi kahve içmeye davet ettiler,bende kurabiye alirim beraber yeriz o zaman dedim .Kabul ettik fakat diğeri oruçlu oldugu icin gelemeyecegini söyledi bu yüzden bizde gitmedik alışverişi yapıp çıktık. Şimdiden teşekkürler ❣️

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya kısmete, kazanca ve eşe işarettir. Rüya tabirine göre muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına; daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına; eşini el üstünde tutarak bir dediğini iki etmeyeceğine yorulur.

 2. Rüyamda hiç tanimadigim biriyle carpisiyoruz ve ben okul okuyormusum çok samimi dost oluyoruz sonra ben ondan borç para alıyorum ve daha sonra o kafeye geliyor benden ısrarla parasını istiyo şimdiden tesekurler

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız özgüvene, ilişkiye ve arkadaşa işaret eder. Rüya tabirine göre atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılması ile başarıya ulaşılacağına; sosyal ilişkilerinin daha canlı ve daha güçlü hale geleceğine; arkadaşlarından, dostlarından, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine delalet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim