Rüyada Yeşil Soğan Ektiğini Görmek

Rüyada yeşil soğan ektiğini görmek zamanla daha çok para elde edeceğine, yapacağı atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, yaşamının da, işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine, her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, kısa zaman içinde hem eşinin, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kişinin az da olsa feraha çıkılacağına, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine, işlerinin yolunda gideceğine, yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil soğan ektiğini görmek kurulu bir düzenin sağlanacağına, kendini kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına, özellikle ailesine daha çok vakit ayırıp, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına inanılmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, büyük bir sürpriz yaşayacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, en sevdiği kişiyi çok mutlu edeceğine, zorlukların biteceğine, iş dünyasında ve toplumda çok saygın biri olarak anılır olacağına işaret eder.

Rüyada taze yeşil soğan ektiğini görmek kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, kısmetsizliğin ve şanssızlığın kendisinden ve ailesinden uzaklaşacağına, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine alamet eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, alacağı zaferlere ve başarılara da kendisinin bile inanamayacağına, ileride çok zengin bir kimse durumuna geleceğine, çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments