Rüyada Yılanın Bacağına Dolandığını Görmek

Rüyada yılanın bacağına dolandığını görmek toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine, kendisine değer katan kimselerle bir araya geleceğine, üzüntülerin sona ereceğine, işyerinde daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine, sevdiği kişilerden çok büyük bir destek alacağına, güçlendikçe güçleneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kişinin iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, daha önce yapılmamış bir iş için çeşitli adımlar atılacağına, musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde silinip gideceğine, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına ve bu sayede huzuru bulacağına, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı olacağına, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine rivayet eder.

Rüyada yılanın bacağına dolandığını görmek huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, gelirinin çoğalacağına, hayatının güzelleşeceğine, sabır ve sükunetle sıkıntılardan sıyrılacağına, cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibinin yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, insanlara iş öğreteceğine, kazanılan paranın artacağına, zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, sorunların yakında son bulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine alamettir.

Rüyada siyah yılanın bacağına dolandığını görmek çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, saygınlığının artacağına, iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek bir dosta sahip olunacağına, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşan bir tanıdığa destek olunacağına alamettir.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin aradığı huzura yeniden kavuşacağına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, sevdiği kişilerin yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, çok büyük sıkıntılar ile karşılaşılsa bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine, kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Yılanın Bacağına Dolandığını Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Merhaba, rüyamda evimizin bahçesinde ağaçta oturuyordum sol bacağımda birşey dolandığını hissettim ve koyu yeşil küçük bir yılanın bacağıma dolanıp ısırmaya yeltendiğini gördüm korkuyla babamı çagırdım o sırada yılan ısırmaya çalışmıştı ve biraz ağrı yapmıştı babam eline alarak öldürürken son nefesinde zehirini dışarı püskürttü ve öldü daha sonrasında babam evin bahçesini kazdı ve çok büyük iri ve uzun bir yılan buldu bu neye işarettir yorumlayabilir misiniz

    • Sevgili Okuyucum,
      Bu rüya başarıya, kariyere ve çözümlere alamettir. Rüya tabirine göre başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına; kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine; sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine yorulur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim

Rüyanızı bize gönderebilmeniz için:
  • Rüyanızla ilgili en az 3 detayı daha sitemizde arayın.
  • Rüyanızı en iyi anlatan sayfayı bulup rüyanızı orada aktif hale gelecek kutucuğa yazın.