Rüyada Yılanın Üstünden Geçmek

Rüyada yılanın üstünden geçmek çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, sıkıntılarını ve borçlarını ortadan kaldıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine delalettir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin sıkıntıların son bulacağına, güzel, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, rakiplerini yeneceğine, kendisini ailesine ve sevdiklerine adaması sayesinde huzur bulacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine delalettir.

Rüyada arabayla yılanın üstünden geçmek üst makamlara çıkacağına, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine, yüzünde güller açacağına, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, oğlu evli ise torun sahibi olacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, iyi günler yaşayacağına, sorunların teker teker çözüleceğine, işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına delalettir.

Rüyada siyah yılanın üstünden geçmesi eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına, iş sahibi olacağına, gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine inanılır.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, kazancının eksilmeyeceğine, parasal sıkıntılarının sona ereceğine, sıkıntılarının kısa süreceğine, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments