Rüyada Yokuş Çıkıp İnmek

Rüyada yokuş çıkıp inmek yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına, sorunların hızlı ve kolay bir şekilde aşılacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine, hayatının güzellikler içinde geçeceğine, moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine alamet etmektedir.

Rüya tabirine göre ettiği duaların kabul olacağına, yüzünün güleceğine, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, korkularından, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden en kısa süre içinde arınacağına, hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, bolluk içinde yaşamaya alamet ettiği söylenir.

Rüyada arabayla yokuş çıkıp inmek maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, işlerin ve kazancın bir anda artacağına, çok güzel günler göreceğine, uzun zamandan beri karşılık bulunamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, doğru ve kişiyi geleceğe en güvenli yollardan taşıyacak kararların alınacağına, kısa süre içinde yüzünü güldürecek büyük atılımlar gerçekleştireceğine inanılmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin kendisini çekemeyenlere karşı galip geleceğine, parasal anlamda rahat edeceğine, hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine, hayatının bayram yeri gibi neşeli ve keyif içinde geçeceğine, sıkıntılarını atacağına, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına işarettir.

Rüyada dik yokuş çıkıp inmek hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, maddi konuların çözüme kavuşacağına, hayatına yeni bir yön vereceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, takdir beklemeden, kendini tatmin etmek için yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumuna göre rüyayı görenin mutluluğu ve huzuru yakalama fırsatına ve şansına sahip olacağına, karşılaşılacak hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, vereceği kararlara harfiyen uyulacağına, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, çok büyük bir çalışma yapılacağına, borçlarının ödeneceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments