Rüyada Yüksek Atlamak

Rüyada yüksek atlamak tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, maddi anlamda rahatlık göreceğine, elindeki parayı doğru yatırımlarda kullanarak kısa zamanda ev ve araba alacağına, eksik olan yanının tamamlayacağına, sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin kazançlı işler yapacağına, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, bu sayede sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada arabayla yüksekten atlamak gönülden arzuladıklarının hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine, çözümlere ve çarelere kavuşacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşla yüksekten atlamak hayatında parasızlık, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına sürekli devam edeceğine, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve hastalıktan kurtuluşa erileceğine, özel yaşamda rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına inanılmaktadır.

Rüyada bilerek yüksekten atlamak kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına, yaşanan sıkıntıları ve sorunları ortadan kaldıracağına, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine inanılmaktadır.

Rüyada bisikletle yüksekten atlamak ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, çok daha iyi çalışmalar yapmak için kaynak bulunacağına, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, şansın açılacağına, hayatında huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, kusursuz bir yaşama kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabircisine göre büyük bir aşk yaşayacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, dertlerinin dermanını bulacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, hem huzuru, hem ağız tadını, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çocuğun yüksekten atlaması kendisinden yardım isteyen tüm insanlara yardımcı olup çok büyük destek verdiğine ve insanların kendisine çok büyük sevgi ve saygı besleyeceğine, bir konuda rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, hayat içinde çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, maddi anlamda da manevi anlamda da güçleneceğine, yaşamının bir disipline oturacağına, hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştireceğine ve uzun yıllar boyunca mutlu ve sağlıklı olarak yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada denize yüksekten atlamak sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine, bilgili bir kişiden iş konusunda faydalanacağına, aşık olacağına, çok sevdiği ve değer verdiği birisine çok büyük bir yardımda bulunacağına, gözünün yaşını sileceğine, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hamileyken yüksekten atlamak yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, mevcut kötü durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, helal kazançlar elde edeceğine, hayatındaki fırtınaların durulacağına, okul yada cami gibi hayratlar yaptırılacağına, tüm umutlarını ve sermayesini bir işe bağlayacağına ve işin zaferle sonuçlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada havuza yüksekten atlamak başarıyla geleceğine, gelirinin artacağına, alım gücünün artacağına, alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, işinin gücünün rast gideceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rahatsızlık veren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına ve bazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine, hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine, neşeleneceğine, rahat bir hayat sürüleceğine, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, söz, yetki ve imza sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada isteyerek yüksekten atlamak istediği başarıyı göstereceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, bebek sahibi olunacağına, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, çok iyi bir kariyere sahip olacağına işarettir.

Rüyada kaçarken yüksekten atlamak risk almaktan özenle kaçınacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, adeta bilgi kaynağıymış gibi donanımlı hale geleceğine, en yüksek makamlara oturacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, insanlar arasında hak ve adaleti gözetmeye yorulmaktadır.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin huzur kaçıran olayların sona ereceğine, kendisini ailesine vereceğine, adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, emeklerinin boşa gitmesinin önüne geçecek bazı atılımlar yapacağına, üzüntü, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden en kısa zamanda kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kedinin yüksekten atlaması daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, başı sıkışanın derdine çare bulacağına, küçük işlere sermaye harcayıp güzel kazanç elde edeceğine, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, bazı konularda önayak olunacağına, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına yorumlanır.

Rüyada köpeğin yüksekten atlaması aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine, mutluluktan havalara uçacağına, bir ahbabının sorunlarının çözümünde destek olacağına, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada ölünün yüksekten atlaması cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, güçlü, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, maddi anlamda güç kazanmak için doğru girişimler yapacağına, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, çok daha iyi bir konuma geleceğine yorumlanır.

Rüyada paraşütle yüksekten atlamak yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, sevinçli ve güzel günler göreceğine, çevresindeki bilgili kişilerin fikrine danışarak uğradığı bütün zararları bertaraf edeceğine yorulur.

Rüyada sevgiliyle yüksekten atlamak dertlerin ve zorlukların biteceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, yapılan zararların telafi edileceğine, sıkıntıların sona ereceğine, karlı işler alacağına, yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sürekli yüksekten atlamak evine huzurun ve bereketin geleceğine, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments