Rüyada Yurtta Kalmak

Rüyada yurtta kalmak ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine, kendisine de sevdiklerine de mutluluk katacağına, yakasını belalardan ve belalı işlerden sıyıracağına, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine alamet eder.

Ulemaya göre rüyayı görenin yaptığı işte sivrileceğine, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine, kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına, biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına, çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşlarla yurtta kalmak herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine, bir sürpriz karşısında ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına, işlerin canlanacağına işaret eder.

Yorumcuya göre yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, hem güzelliği, hem de sahip olduğu lüks yaşam yüzünden pek çok gıybetinin yapıldığına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, iş hayatında kendi işini kuracağına, başarılı bir işini daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada devlet yurdunda kalmak mevcut şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine, yakınındaki bir kişiden büyük fayda göreceğine, yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirip kazancını arttıracağına, alınan eğitime uygun bir çalışmanın bulunması ile cebe yüklü miktarda kazanç gireceğine ve büyük bir saygınlığa sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, dertlerin aşılacağına, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, sorunların ortadan kaldırılacağına, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına, kötü giden olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına inanılmaktadır.

Rüyada eski yurtta kalmak kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına, hayır ve bereketin artmasına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kişinin tatil ya da dünya turuna çıkacağına, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, en karanlık zamanında sevdiklerinin elinden tutacağına, hayal ettiği her şeye yakında kavuşacağına, huzurlu olarak geçirilecek ve aile hayatı ile ilgili olarak büyük adımlar atılacak bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve gereken hazırlıklar yapılıp doğru adımlar atılırsa ihya olunacağına, her konuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kimsesizler yurdunda kalmak maddi anlamda gücünün artması sayesinde de yaşam standartlarının en yüksek seviyelere geleceğine, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, sorunlarının en kısa zaman içinde son bulacağına, büyük bir adım atılacağına, günahtan kaçınarak yaşayacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına yorulur.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kimsenin itibarın ve makamın yükseleceğine, her zaman el üstünde tutulacağına, alacağı övgüye, takdir görecek pek çok iş yapacağına, sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına, evlerindeki huzurun artacağına, islami kural ve kaidelere uygun davranacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada öğrenci yurdunda kalmak girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, yeni iş kollarına girileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına, birçok işin birlikte yapılacağına, gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, yeni bir iş bulup orada çalışacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kişinin işlerini toparlayacağına, ani gelişen bir olay ile heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine, hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, çok büyük hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine yorulur.

Rüyada üniversite yurdunda kalmak çok üst mevkilere yükseleceğine, psikolojik olarak düzeleceğine, hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına, hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, gittiği yolda çok başarılı olacağına rivayet eder.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, deyim yerindeyse eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada yatılı yurtta kalmak bir üniversitede hoca olunacağına, asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine, elin bollaşacağına, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, endişelerin biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin kariyerinde büyük bir atılım ve değişiklik gerçekleşeceğine, iş hayatında atılıma geçeceğine, sağlıklı ve güzel evlatlara sahip olunacağına, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, kazancının her gün daha fazla artacağına yorulmaktadır.

Rüyada yetiştirme yurdunda kalmak düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, yüzünün güleceğine, eşyaların yenileneceğine, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, aile içerisindeki önemiz bir sorununu kolayca çözeceğine yorulmaktadır.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, hedeflerinin karşılık bulacağına, işini büyütmek için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, daha güzel ve hayırlı günler göreceğine, gözyaşının dineceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İrem

Merhaba , rüyamda bir yurt odasinda gordum kendimi. 2 birlesik odaydi . Ilk once bir yatagi secip oraya esyalari koydum bu odada 3/4 tane yatak vardi. Sonra bir sey oluyor ve 2 kisilik diger odaya geciyorum . Ama oraya gectigim icin biraz tedirgin oluyorum beni burdan kaldirirlar mi acaba sahibi var midir diye. Sonra odama tanimadigim birkac kisi geliyor . Odaya bakmaya gelmisler. A burasi daha guzelmis pahalidir tarzinda seyler soyluyorlar. Ben orda kaliyorum ama yalniz hissediyorum .

Sde

Merhaba rüyamda üniversite yurdunda kaliyordum yurda ilk gittiğimde yurtta kimse yoktu ve kapliar kirlenmiyordu sonradan bir
Sürü öğrenci geldi ve benim odama da bir kız kalacaktı ,sonra bir odaya gittim orda büyük teyzeler vardı onlarla sohbet ettik onlar üniversitenin olduğu yerdenmiş yurda geliyorlarmış hep

Azimhan

Merhaba. Rüyamda üniversite döneminde kaldığım öğrenci yurdunda kaldığımı gördüm fakat normalde 2 kişilik olan odamız 5 kişilik yapılmıştı. Eski oda arkadaşım ile bu durumdan şikayet ediyorduk.

Ysmn

Merhabalar rüyamda üniversitesi öğrencisi gibi yurtta kalıyoruz.yalnız İş arkadaşlarımı görüyorum bu yurtta herkesin odası var. Bizlere gösterilen ilk odanın dışında başka odalar verilebildiğini görüyorum. İş arkadaşımla gezintiye çıkmışız diyolarki sizinde odalarınız böyle olabilir dediği odalar çok geniş ve çok aydınlık ama bir yandan geç ve odalara girme saati olduğunu unutmuşuz:)) gözetmenden kaçarak odamızı bulmaya çalışıyoruz cadde sokak gibi yerlerde dolanıyoruz öyle büyük bir yurttu :))

Yağmur

Rüyamda eski kaldığım lisenin yurduna tekrar çağırdılar bende gittim. Arkadaşlarım falanda oradaydı. Odada koltuk takımı vardı ama sıkış tıkış koymuşlardı dedim ben ben bunları düzeltirim diyip düzelttim. Banyo falan yaptım.Sonra yemeğe indik baya çeşitli yemek falan vardı.

Yağmur

Teşekkürler👍🏻

Feyza06

Rüyada yurt odamdaki eşyaların yerini degistirmisiz, dışardan kiyafet dolabi falan getirmisiz.Eski sevgilim ve iki arkadasi da nasil olduysa yurda girmişler,okey oynuyormusuz.Mudur yardimcisi özel güvenlik kıyafeti giymis bizim odayı basmış

Nazlı

Rüyamda üniversite yurdunA yerleşmistim ve odama girdiğimde kuzenimde o odada yaşıyordu ayrıca ben şuan üniversiteye hazırlanıyorum üstüne üstelik kuzeninim üniversite okuduğu şehire gidip onunla birlkte yaşamak istiyorum ?

selim

Rüyamda gerçekte yurtta kalmama rağmen yurtta kalıyodum ve şuan okuduğum liseden daha iyiydi okul hangisi bilmiyorum ama öyle hissediyorum salon gibi bi yerde 3 kişi kalıyoduk baya genişti ama o kaldığım kişiler kim bilmiyodum neyse sonra annem falan geliyodu yurda gözlüklerini almamışsın dedi sonra bişeyler daha dedi ve gitti sonra gözlüklerim cebimdeymiş anneme söyliyim diye kapıyı açtım ama karşımda merdiven vardı yuvarlak şekilde ordan inmiştir diye düşündüm bende indim. anlamı nedir

Sare?

Rüyamda üniversitede kaldığım yurda ve odaya tekrar dönmüştüm.arkadaşlarım vardı ve tekrar temiz çarşaf,nevresim almaya gidiyodum.