Rüyada Yüz Çökmesi

Rüyada yüz çökmesi sabit ve garanti bir gelirinin olacağına, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına,, geleceğinin güzel ve hayırlı olacağına, her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine, yeni bir hayat kurulacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine alamettir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin anne ve babadan alınan dualar sayesinde hayatın her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, moralinin her zaman yerinde olacağına, ilerleyeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına, hayallerinin gerçek olacağına, beklenmedik zamanda çevresindekilerden alacağı bir yardım sayesinde insanlara olan güvenin artacağına, adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yüz çökmesi büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, kötü alışkanlıklarından arınacağına, doğru yolu bulacağına, dinde olgunlaşacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine, çok hayırlı ve başarılı çalışmalara imza atacağına, geçmişteki tatsız konuların unutulacağına, az da olsa bir kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kişinin yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, dünyanın tüm güzelliklerini tatma, görme ve alma şansına sahip olacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine, büyük bir makama geleceğine, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, fakir fukaranın karnının doyurulacağına delalet eder.

Rüyada yüz çökmesi yaşadığı bir sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, amaçlarına nail olacağına, maddi ve manevi olarak destek göreceğine, ticaret ehli olacağına, iyi bir aile reisi ve baba olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin Allah’ın sevgisini kazanacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına, neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments