Rüyada Yüzen Ördek Görmek

Rüyada yüzen ördek görmek hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, kolaylıklara kavuşacağına, en kısa sürede çok daha iyi paralar kazanacak duruma geleceğine, işleri büyütme sürecine girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüyayı gören kişinin haneye bolluk ve bereketin dolacağına, rüyayı gören kişi bekar ise kısmetinin çıkacağına, iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına, servet sahibi olacağına, hayatından memnun olacağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine rivayet eder.

Rüyada denizde yüzen ördek görmek sorunlarının yakın zaman içinde atacağı adımlar sayesinde biteceğine, üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların yüzünü güldüreceğine, işte yeni denemelerde bulunacağına, kimseye muhtaç olmadan ve el açmadan güzel bir yaşam süreceğine yorulur.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına, uzun zamandır ertelediği çeşitli planlarını yapılacaklar listesinin üst sıralarına taşıyacağına, durumunuzun iyileşeceğine, hayat standartlarının yüksek olacağına, huzurlu günler görüleceğine, Allah’ın kendisine en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada derede yüzen ördek görmek hayırlı ve güzel haberler alınacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, dertlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, sağlıklı bir kişi olmak için beslenmesine dikkat edeceğine, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine, iş yerinde üst yönetimde kendisine yer bulacağına, işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize  yorumlanmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre sıkıntılarından ve sorunlarından kendisini kurtaracağına, etrafındaki insanlara Allah rızası için çok büyük yardımlarda bulunacağına, belki de hayatının aşkını bulacağına, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, hayatını doyasıya yaşamak için gerekli olan imkânlara kavuşacağına delalettir.

Rüyada gölde yüzen ördek görmek muradının gerçekleşeceğine, değer verdiği aile büyükleri ile doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, yaşadığı zor günleri geride bırakıp, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine alamet eder.

Rüya anlamına göre para kazanmaya başlayacağına, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, dertlerin biteceğine, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine işarettir.

Rüyada havuzda yüzen ördek görmek maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, büyük bir rahatlık ve kolaylık yaşayacağına, kalben çok rahat edileceğine, rahat bir hayata sahip olmaya, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine yorumlanır.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin yaptığı bazı şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, ortaklık kurulan kişilerden gelecek destekler sayesinde işlerin düze çıkacağına, atılan adımlar sayesinde sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, hak yoluna döneceğine, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına delalet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Filiz

Hocam hayırlı sabahlar rüyamda bir arabanın içindeydim sonra bı baktim arkadaşimin yanındayım yağmur yağmış her yer çamur arkadaşımla ekmek almaya gidiyoruz yanında birileri daha var arkadaşimin ailesi falan biz fırına doğru giderken bir gölün içinde bir sürü ördek vardı hepsi yüzüyordu ama su yağmurdan dolayı camurluydu biraz, sonra arkadaşimda ördeklerin yanına gitmek icin yüzmek istedi suya atladı ördeklerle beraber yüzüyordu anlamı nedir acaba hocam yorumlar mısınız şimdiden teşekkür ederim ?

Rukiye

Merhaba hocam rüyanda lüks bir gemideydim geminin en dustunde çok derin olmayan geniş bir su alanı vardı içinde bı tane ördek ben ve insanlar vardi yuzuyorduk.bwn kapalı olmana rağmen bikini Beyaz bikini giymiştim suyun içinde oyani buyani gidip geliyordum l.

Mehmet avcı

Merhabalar Rüyamda yolda giderken önümde büyükçe bir tosun vardı omuzları yani ön ayakları büyük ve genişdi ve biraz huysuz Du. Sonra yola devam ettim. Başka bir tosun diğer tosunun burnuna bacağını sokuyordu şifa veriyormuş gibi sonra devam ederken hafif yağmur çiseliyordu bir ev vardı evin arkasında kazılmış bir havuz ama yüzme havuzu falan değil çokta derin değil oraya su birikince ördekler gördüm yüzüyorlardı çok değişik bir rüyaydı. Hayır olsun inşallah.

Zeynep

Rüyada yağmur suyunun. Birikintisinde yüzen ördek görmek