Rüyada Yüzü Morarmış Kadın Görmek

Rüyada yüzü morarmış kadın görmek dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına, yapılan işin kısa bir zaman içinde gözden geçirilip farklı şekillerde yapılması ya da yerini yeni bir işe bırakması gerektiğine ve bu şekilde daha doğru bir iş yapılacağına, yaşadığı mutsuz günleri geride bırakacağına, sorunlarının yakında biteceğine, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre sosyo ekonomik durumunun iyileşeceğine, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine, işlerindeki verimin ve rızkındaki bolluğun artacağına yorulur.

Rüyada yüzü morarmış kadın görmek çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, sevinçli haberler alınacağına, refah düzeyi düşük kimselere yardımda bulunacağına, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre zorlukların aşılacağına, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına, hayırlı yollardan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına, büyük bir gelir elde edeceğine, eğlenceli ortamlara gireceğine, yapacağı çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına tabir olunur.

Rüyada yüzü morarmış kadın görmek büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına, sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlanacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumuna göre alacağı zaferlere ve başarılara da kendisinin bile inanamayacağına, rütbe edineceğine, daha çok kazanç elde edeceğine, yokluğun biteceğine, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, söylediklerini gerçekleştirmekte başarılı olup yeni işlere gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments